PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Marta Wysokińska dołącza do zespołu prawa własności intelektualnej kancelarii DWF Poland

  • Autor: PSZ
  • 17 wrz 2019 13:25

Do zespołu prawa własności intelektualnej kancelarii DWF Poland dołączyła Marta Wysokińska, obejmując stanowisko counsel. Od początku kariery zawodowej związana z dużymi kancelariami międzynarodowymi, ma bogate doświadczenie w obsłudze klientów z branży kreatywnej oraz w sprawach dotyczących własności intelektualnej. Jej praktyka rozwinęła się w znaczący sposób dzięki pracy jako prawnik wewnętrzny w dużym zagranicznym przedsiębiorstwie produkcyjnym, które kładzie szczególny nacisk na digitalizację.

Marta Wysokińska dołącza do zespołu prawa własności intelektualnej kancelarii DWF Poland
Marta Wysokińska jest absolwentką kilku kierunków (fot. DWF Poland)
REKLAMA

Marta Wysokińska jest absolwentką filologii angielskiej, studiów prawniczych, oraz studiów podyplomowych z prawa własności intelektualnej. Większość kariery spędziła w renomowanych kancelariach prawniczych, rozwijając praktykę z zakresu własności intelektualnej (w tym nieuczciwej konkurencji oraz IT), danych osobowych oraz compliance. Przez ponad cztery lata zajmowała stanowisko radcy prawnego w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, spółce zależnej koncernu Robert Bosch. Pracowała między innymi nad wdrażaniem systemów compliance oraz zasad ochrony danych osobowych w oparciu o RODO. Ma również istotne doświadczenie w pracy szkoleniowej i transakcyjnej.

- DWF Poland to kancelaria zorientowana na sprawy i transakcje trudne, precedensowe        i niepowtarzalne. Wymagają one wiedzy, doświadczenia, umiejętności i zdolności do szybkiego działania. Ochrona własności intelektualnej to istotny obszar działalności naszej kancelarii. Cieszę się, że Marta stała się częścią naszego zespołu w ekscytującym czasie nowych wyzwań, które stoją przed naszymi Klientami i przed nami - powiedział Michał Pawłowski, Partner Zarządzający DWF Poland.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DWF jest globalną firmą prawniczą świadczącą kompleksowe usługi. Zatrudnia ponad 3200 osób w 28 centrach gospodarczych na całym świecie. DWF jest pierwszą firmą prawniczą notowaną na rynku podstawowym giełdy London Stock Exchange.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marta Wysokińska dołącza do zespołu prawa własności intelektualnej kancelarii DWF Poland

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA