PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Marta Towpik w zarządzie OEX Cursor

  • KDS
  • 14 wrz 2022 10:48

Do zarządu OEX Cursor z Grupy OEX dołączyła Marta Towpik, która objęła funkcję członka zarządu i dyrektora finansowego.

Marta Towpik w zarządzie OEX Cursor
Marta Towpik (fot. mat. prasowe)
REKLAMA

Marta Towpik jest managerką z wieloletnim doświadczeniem kierowania organizacjami w zakresie finansów, w tym z unikatowym doświadczeniem realizacji procesów budowy wartości inwestycji private equity.

Swoją zawodową ścieżkę rozpoczęła w Deloitte w Warszawie i w Londynie, pracując w wielu międzynarodowych projektach oraz jako biegły rewident (ACCA Member). W trakcie swojej kariery zawodowej pełniła między innymi rolę CFO PKP Energetyka, funkcje kierownicze w CVC Capital Partners, jednym z największych funduszy private equity w Europie i na Bliskim Wschodzie, PORR a także funkcję prezesa spółki giełdowej Herkules. Była także partnerem podmiotu zarządzającego alternatywną spółką inwestycyjną Nunatak Capital, specjalizującego się w inwestycjach w nowe technologie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marta Towpik jest absolwentką wydziału ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, autorką wielu publikacji oraz mentorem współpracującym z Fundacją Liderek Biznesu.

W zarządzie OEX Cursor będzie odpowiedzialna między innymi za strategiczne zarządzanie finansami, optymalizację finansowania zewnętrznego, zarządzanie ryzykiem i prognozowanie strategiczne. Wesprze Przemysława Bogdańskiego, który pełni rolę prezesa od 2019 roku.

OEX Cursor specjalizuje się w obszarach Field Marketing i Trade Support. Usługi, które świadczy spółka obejmują działania w punktach sprzedaży a także wielowymiarowe kampanie promocyjne, m.in.: doradztwo sprzedaży, experience marketing, event marketing, merchandising, audyty retail oraz zarządzanie strukturami handlowymi.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marta Towpik w zarządzie OEX Cursor

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA