×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Marta Florczak odpowiedzialna za pion personalny w Lidlu

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 6 kwi 2021 10:44

Marta Florczak dołączyła do zespołu Lidl Polska. Od kwietnia 2021 jako członek zarządu Lidla odpowiadać będzie za pion personalny.

Marta Florczak odpowiedzialna za pion personalny w Lidlu
Marta Florczak zrezygnowała z funkcji dyrektora zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska i przeszła do Lidl Polska (Fot. Auchan Retail Polska)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Marta Florczak ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi – zajmowała takie stanowiska jak: dyrektor zasobów ludzkich w Centrum Naukowo-Badawczym w Wiedniu, dyrektor zasobów ludzkich w Lafarge Cement we Francji, dyrektor ds. organizacji i zarządzania zasobami ludzkimi Lafarge w Polsce, vice-president Cement ds. sprzedaży B2B/B2C oraz dyrektor zasobów ludzkich w Auchan.

Od kwietnia 2021 jako członek zarządu Lidl Polska odpowiadać będzie za pion personalny.

Jest absolwentką Strategic Human Resources Management na Open Business School London. Uzyskała Diploma in Organisational Leadership at Said Business School Oxford University oraz ukończyła Advanced Management Program IESE Business School in Barcelona.

Prywatnie szczęśliwa mama 14-letniego syna. Pasjonatka sportów takich jak pływanie oraz tenis. Jako jeden ze swoich sukcesów uznaje przebiegnięcie maratonu w Wiedniu.

- Lidl Polska zatrudnia blisko 24 tysiące pracowników. Wierzę, że siłą naszego zespołu jest jego różnorodność – każdy wnosi unikalną wartość opartą o własne doświadczenie i wykształcenie. Wspieranie różnorodności, w tym szczególnie wzmacnianie pozycji kobiet na rynku pracy oraz polityki równych szans Lidl Polska realizuje od wielu lat. Cieszę się z tego, że dołącza do nas ekspert z wieloletnim, unikalnym doświadczeniem, która odpowiadać będzie za pion personalny. Marcie życzę wielu kolejnych sukcesów i satysfakcji zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym! - powiedział Włodzimierz Wlaźlak, prezes Lidl Polska.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marta Florczak odpowiedzialna za pion personalny w Lidlu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA