×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Marta Florczak dyrektorem zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 4 cze 2020 9:51

Z dniem 1 czerwca Marta Florczak objęła stanowisko dyrektora zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie zasobami ludzkimi firmy w Polsce, wdrażanie strategii transformacji sieci, komunikację oraz działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Marta Florczak dyrektorem zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska
Marta Florczak dołączyła do Auchan (fot. Auchan)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Marta Florczak zastąpiła na tym stanowisku Laurenta Rossignola, który będzie kontynuował swoją karierę w Auchan we Francji.

- Nominacja na stanowisko dyrektora zasobów ludzkich jest dla mnie bardzo ciekawym wyzwaniem. W tym trudnym kontekście zewnętrznym rozpoczynam swoją pracę mimo wszystko z entuzjazmem, gotowa na nowe zadania. Realizując je będę umacniać pozycję i reputację Auchan na polskim rynku jako zaufanego pracodawcy - powiedziała Marta Florczak.

Jako dyrektor zasobów ludzkich Auchan Retail Polska Florczak będzie odpowiedzialna za rozwój zasobów i kompetencji pracowniczych niezbędnych do realizacji strategii firmy, realizację polityki CSR w ramach strategii Auchan 2022, a także realizację projektów optymalizujących organizację przedsiębiorstwa.

Marta Florczak ma za sobą wieloletnie doświadczenie pracy w Grupie Lafarge, na kierowniczych stanowiskach związanych ze sprzedażą i HR, w oddziałach firmy w Polsce, we Francji i w Austrii.

Marta Florczak jest absolwentką Open University Business School w Londynie, gdzie kształciła się na kierunku strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Ma dyplom MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu w Sztokholmie oraz dyplom z zarządzania organizacjami zdobyty na Said Business School Oxford University. Ponadto jest absolwentką Advanced Management Program na IESE Business School. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marta Florczak dyrektorem zasobów ludzkich w Auchan Retail Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA