Marriott nominował Balinta Bako na nowego MICE Market Managera na Polskę

Balint Bako nowo nominowanym MICE Market Managerem. Będzie on odpowiadał za hotele Marriott w Polsce i na Węgrzech.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marriott nominował Balinta Bako na nowego MICE Market Managera na Polskę

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

12 mar 2014 11:47


Balint Bako rozpoczął karierę w branży hotelarskiej w 2005 roku, wcześniej przez 6 lat związany był z biurami podróży. Swoje doświadczenie sprzedażowe i operacyjne zdobywał w 5-gwiazdkowym niezależnym hotelu w Stanach Zjednoczonych, następnie przeniósł się do Budapesztu i objął funkcję MICE Sales Managera. W 2009 roku dołączył do Globalnego Biura Sprzedaży (GSA) Marriott International gdzie odpowiedzialny był za zarządzanie i rozwój indywidualnej turystyki wyjazdowej oraz rezerwacji grupowych .

W 2012 dołączył do Biura Sprzedaży Marriott International w Budapeszcie jako Market MICE Manager, gdzie do jego zadań należało pozyskiwanie konferencji i eventów z obszaru incentive dla 3 marek w ramach sieci Marriott w Budapeszcie.

Do jego obecnych obowiązków jako MICE Manager Węgry-Polska należeć będzie pozyskiwanie nowych i rozwój stałych klientów z obszaru MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions) oraz wspieranie ich w ich w ramach organizacji spotkań i zapytań grupowych w hotelu Marriott w Warszawie i Budapeszcie. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.