Mark Ridley dyrektorem generalnym Savills na Wielką Brytanię i Europę

Od 1 października 2014 roku Mark Ridley, obecnie dyrektor generalny na Wielką Brytanię, będzie dodatkowo nadzorował europejskie operacje firmy na stanowisku dyrektora generalnego Savills na Wielką Brytanię i Europę.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mark Ridley dyrektorem generalnym Savills na Wielką Brytanię i Europę

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews

Property News

25 wrz 2014 14:58


Ta zmiana jest wynikiem objęcia przez Borja Sierrę, obecnie CEO na Europę, nowego, strategicznego stanowiska w Savills Studley. Jako szef amerykańskich rynków kapitałowych z siedzibą w Nowym Jorku, Borja skoncentruje się na rozwoju biznesu wspólnie z istniejącymi zespołami Savills Studley. Borja Sierra dołączył do Savills w 1998 roku, Przez 10 lat prowadził biuro firmy w Hiszpanii, po czym w 2008 roku został przeniesiony do Nowego Jorku, gdzie stanął na czele zespołu inwestycji transgranicznych.

Jeremy Helsby, dyrektor generalny Savills Plc, komentuje: "Niedawne przejęcie Studley miało niezmiernie pozytywny wpływ na naszą działalność. Już widzimy korzyści płynące z tej współpracy dla Wielkiej Brytanii, Europy i Azji. Dlatego teraz rozważamy ściślejszą integrację Wielkiej Brytanii i europejskich oddziałów firmy, żeby móc dalej usprawniać usługi, które świadczymy dla naszych klientów.

Czytaj też:Tomasz Buras szefem Savills Polska

„W związku z poprawą sytuacji na rynkach europejskich, istnieje potrzeba zawężenia współpracy pomiędzy Wielką Brytanią a Europą i rozwijania wielu z naszych kluczowych operacji, aby jak najlepiej skorzystać na ożywieniu. Mark Ridley w swojej nowej roli jako dyrektor generalny obu rynków, jest odpowiednią osobą zdolną do osiągnięcia tych celów, biorąc pod uwagę jego rozległe doświadczenie w prowadzeniu komercyjnego pionu firmy od 2008 roku, a także udanej integracji naszych dwóch spółek w Wielkiej Brytanii w styczniu 2013 roku."

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.