Mark Freeman dyrektorem działu w Cushman & Wakefield

Firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła, że Mark Freeman został mianowany dyrektorem działu wycen i doradztwa warszawskiego biura firmy w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mark Freeman dyrektorem działu w Cushman & Wakefield

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

3 lis 2014 12:54


Mark Freeman ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości, które zdobył pracując w Wielkiej Brytanii, Polsce i na Węgrzech.

Czytaj też: Polsat: Zygmunt Solorz rozstaje się z Dominikiem Libickim. Po 20 latach

Ostatnio kierował zespołem ds. wycen i doradztwa w firmie Savills w Polsce, w której pełnił również funkcję członka zarządu. Wcześniej pracował w firmie JLL w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce, gdzie kierował działem wycen. W 1999 r. przeniósł się do firmy DTZ na Węgry, gdzie został dyrektorem sekcji ds. inwestycji regionalnych. W 2005 r. wrócił do Polski i rozpoczął pracę w King Sturge jako członek zarządu oraz dyrektor działu wycen w regionie CEE. Mark jest członkiem RICS. 

- Cieszymy się, że Mark dołączył do działu wycen i doradztwa, który osiągnął pozycję wiodącego zespołu w Europie Środkowej. Wiedza i doświadczenie Marka przyczynią się do dalszego umocnienia pozycji działu - komentuje Charles Taylor, partner zarządzający w firmie Cushman & Wakefield w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.