×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Mariusz Ziemecki prezesem D+H Polska

Stanowisko prezesa zarządu w D+H Polska objął Mariusz Ziemecki, dotychczasowy dyrektor generalny spółki. Tym samym po raz pierwszy w historii istnienia firmy ustanowiony został w pełni polski zarząd.

Mariusz Ziemecki prezesem D+H Polska
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Dotychczas w jego skład zawsze wchodziły osoby z firmy matki z Niemiec. W ostatnim czasie funkcję prezesa pełnił Christoph Kern, współwłaściciel grupy D+H Mechatronic AG.

Przekazanie sterów w ręce polskiego zarządu to wyraz dużego zaufania i dowód uznania dla pracy wykonanej przez spółkę w ostatnich latach. D+H Polska działa na polskim rynku od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel grupy D+H Mechatronic AG z siedzibą w Ammersbek w Niemczech. Firma oferuje produkty i rozwiązania z zakresu oddymiania, sygnalizacji pożarowej oraz naturalnej wentylacji. W 2016 r. wprowadziła do produkcji własne, autorskie rozwiązanie w zakresie oddymiania mechanicznego, a w 2017 r. przejęła także część produkcji do tej pory realizowanej przez zakład niemiecki. Intensywny rozwój na przestrzeni kilkunastu lat sprawił, że D+H Polska jest obecnie największą spółką córką spośród całej grupy D+H. Awansowanie na tak ważne stanowisko osoby wywodzącej się z Polski to, kolejny po uruchomieniu produkcji, kamień milowy w rozwoju firmy.

Czytaj więcej tutaj.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Mariusz Ziemecki prezesem D+H Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA