Mariusz Sagało dyrektorem sprzedaży w Ricoh Polska

Mariusz Sagało został dyrektorem sprzedaży w Ricoh Polska. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii w obszarze sprzedaży bezpośredniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Sagało dyrektorem sprzedaży w Ricoh Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

8 paź 2014 12:08


- Ricoh jest w fazie dynamicznego rozwoju. Cieszę się, że dołączam do firmy w takim momencie i mogę czynnie uczestniczyć w tym procesie. Na naszym rynku stale rośnie zainteresowanie rozwiązaniami przetwarzania dokumentów: od systemów dedykowanego zarządzaniu drukiem, przez elektroniczne obiegi dokumentów, aż po branżowe rozwiązania w zakresie GIS, healthcare, edukacja czy banking. Zarówno polscy przedsiębiorcy, jak i sektor publiczny chcą korzystać z innowacyjnych narzędzi, dzięki którym będą mogli w efektywny sposób udostępniać, przetwarzać i analizować dokumenty. Trend ten znajduje odzwierciedlenie w naszej strategii sprzedaży, a portfolio rozwiązań jest gotowe do zaprezentowania klientom – powiedział Mariusz Sagało.

Mariusz Sagało jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunkach Elektronika i Telekomunikacja oraz IT i Zarządzanie. Od 2001 roku był związany z Grupą Impel – największą polską grupą outsourcingową, gdzie pełnił rolę dyrektora operacyjnego, a następnie dyrektora ds. sprzedaży. Wcześniej pracował także w PGNiG.

- Mariusz Sagało doskonale rozumie filozofię, według której funkcjonuje Ricoh oraz potrzeby związane ze sprzedażą nowoczesnych usług informatycznych i rozwiązań sprzętowych. Wspólnie będziemy mogli efektywnie realizować założenia związane z rozwijaniem oferty oraz budowaniem długotrwałych relacji biznesowych z naszymi partnerami – powiedział Tomasz Nazaruk, dyrektor zarządzający w Ricoh Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.