Mariusz Rodak dyrektorem generalnym BPI Polska

Mariusz Rodak został nowym dyrektorem generalnym BPI Polska – firmy deweloperskiej należącej do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Belgii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Rodak dyrektorem generalnym BPI Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 maj 2016 12:29


Mariusz Rodak zastąpi na stanowisku dyrektora generalnego Frederika Lesire, który wróci do siedziby głównej spółki w Brukseli.

Nowy dyrektor jest absolwentem Instytutu Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej i stypendystą Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Moguncji. Przed objęciem funkcji dyrektora generalnego w BPI, w latach 2011-2016 był członkiem zarządu spółki TREI Real Estate Poland, gdzie odpowiadał za zarządzanie i rozbudowę portfolio składającego się z ponad 100 nieruchomości handlowych.

Wcześniej (2009-2011) w zespole Raiffeisen Evolution Project Development na stanowisku Project Development Senior Professional odpowiadał za zakup nieruchomości, organizację i zarządzanie procesem inwestycyjnym centrów handlowych.

Z Raiffeisen Evolution Project Development był związany również w latach 2006 -2008. Później (2008-2009) był dyrektorem technicznym i członkiem zarządu w spółce Chmielna Development należącej do Kulczyk Real Estate Holding.

Mariusz Rodak pracował także jako architekt Grupy PORR / UBM w Warszawie i w Wiedniu oraz współpracował z firmami Epstein, Jankil, JPM Design & Build.

Prywatnie jest mężem i ojcem trójki dzieci, interesuje się rolnictwem ekstensywnym i fotografią. Biegle mówi po niemiecku i angielsku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.