PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Mariusz Mroczek i Adam Wilgus dołączają do Colliers International

  • Autor: AT
  • 21 lis 2019 13:32

Do Działu Corporate Finance w Colliers International dołączyli Mariusz Mroczek, który objął stanowisko Associate Director oraz Adam Wilgus, zatrudniony na stanowisku Investment Analyst. Nowi eksperci będą istotnym wsparciem dla Działu Corporate Finance kierowanego przez Dorotę Wysokińską-Kuzdrę.

Mariusz Mroczek i Adam Wilgus dołączają do Colliers International
Adobe Stock
REKLAMA

Mariusz Mroczek na stanowisku Associate Director będzie odpowiedzialny za doradztwo finansowe dla klientów poszukujących finansowania dłużnego i typu mezzanine, organizowanie kapitału oraz pomoc przy tworzeniu spółek typu joint venture.

Przed dołączeniem do Colliers Mariusz pracował dla UniCredit z siedzibą w Wiedniu, gdzie na stanowisku dyrektora w dziale Real Estate Finance/Region CEE był odpowiedzialny za finansowanie bankowe międzynarodowych inwestorów, a wolumen zrealizowanych transakcji przekraczał 50 mln euro. Pracował także w Banku Pekao i UniCredit Bank Austria AG, gdzie pozyskiwał finansowanie dla projektów nieruchomościowych w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Mariusz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Adam Wilgus (fot. mat. pras.)
Adam Wilgus (fot. mat. pras.)

Adam Wilgus na stanowisku Investment Analyst będzie odpowiadał za budowanie modeli finansowych, przygotowywanie memorandów informacyjnych oraz koordynację procesu due diligence.

Wilgus posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku analityka. Pracował dla banku inwestycyjnego Credit Suisse oraz niezależnego inwestora private equity Resource Partners. Adam Wilgus jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Nottingham Business School na kierunku Finanse. Ponadto ukończył menadżerskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

- Cieszę się, że do zespołu Corporate Finance dołączyli Mariusz oraz Adam, którzy wnoszą bogate doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz doświadczenie analityczne z rynku private equity. Rynek inwestycyjny w Polsce niezwykle prężnie się rozwija, pojawiają się alternatywne produkty, jak choćby prywatne akademiki czy mieszkania na wynajem, ale także jest coraz więcej transakcji platformowych, które wymagają niestandardowego podejścia do tworzenia wartości dodanej dla naszych klientów w ramach ich działalności inwestycyjnej we wszystkich segmentach nieruchomości takie właśnie nieszablonowe myślenie o inwestycjach oferuje nasz zespół - mówi Dorota Wysokińska-Kuzdra, senior partner, dyrektor Działu Corporate Finance w Colliers International.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Mariusz Mroczek i Adam Wilgus dołączają do Colliers International

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA