PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Mariusz Jurak i Tomasz Kozdryk w zarządzie Sygnity

Rada nadzorcza Sygnity powołała dwóch nowych członków zarządu: Mariusza Juraka oraz Tomasza Kozdryka.

REKLAMA

Mariusz Jurak jest z Sygnity związany jest od początku istnienia firmy – do zespołu ComputerLand (dzisiejsze Sygnity S.A.) dołączył w 2001 r. Przez niemal 16 lat odpowiadał za realizację projektów, rozwój oferty produktowej i współpracę z kluczowymi klientami z Sektora Bankowo-Finansowego. Stopniowo awansując, w ostatnich pięciu latach zajmował kluczowe stanowiska w spółce Sygnity.

Jurak jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Posiada dyplom MBA Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign. Ukończył szereg certyfikowanych szkoleń z zakresu sprzedaży oraz zarządzania projektami oraz programami IT.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tomasz Kozdryk jest związany z branżą IT od lat 90. W latach 1995–2002 zajmował kierownicze stanowiska w zakresie sprzedaży w spółkach Apexim, Siemens, ITEA Polska. W latach 2002–2004 pracował w spółce Siemens jako szef Działu Sprzedaży – odpowiadał m.in. za sprzedaż systemów klasy ERP (w tym SAP dla konsorcjum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Warszawskiej oraz UMCS w Lublinie) oraz projektów outsourcingowych (m.in. Prumerika).

W latach 2004–2006 pracował w Oracle Polska, gdzie odpowiadał za sprzedaż oprogramowania dla kluczowych klientów, m.in. Narodowego Funduszu Zdrowia, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Ministerstwa Obrony Narodowej. W latach 2006–2009 pełnił funkcję Dyrektora Sektora Publicznego oraz Członka Zarządu polskiego oddziału Unisys Corporation. W trakcie pracy w tej firmie wzmocnił jej obecność w sektorach ochrony zdrowia oraz samorządów. Był odpowiedzialny m.in. za projekty dla PZU, Centrum Onkologii oraz Tramwajów Warszawskich. W 2009 r. dołączył do polskiego zespołu Microsoft, gdzie początkowo objął zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż w Sektorze Publicznym, a następnie (do 2013 r.) pełnił funkcję Dyrektora Sektora Publicznego. W latach 2014-2017 był Dyrektorem Sprzedaży dla Sektora Publicznego w Oracle Polska, gdzie odpowiadał za sprzedaż do Sektora Publicznego.

Kozdryk jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału SiMR. Ukończył szereg certyfikowanych szkoleń z zakresu zarządzania sprzedażą oraz rozwoju i zarządzania zasobami ludzkimi.

Po zmianach zarząd Sygnity S.A. tworzą Jakub Leśniewski, wiceprezes zarządu ds. Finansowych, p.o. prezesa zarządu, Roman Durka, wiceprezes zarządu, Mariusz Jurak, członek zarządu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Mariusz Jurak i Tomasz Kozdryk w zarządzie Sygnity

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA