×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Mariusz Grelewicz prezesem Amiblu

  • Justyna Koc
    jk
  • 26 paź 2021 16:08

Mariusz Grelewicz objął stanowisko prezesa Amiblu Poland i dyrektora zarządzającego regionu East & North America. Z kolei Mariusz Maniara - prokurenta Amiblu Poland i dyrektora sprzedaży i marketingu.

Mariusz Grelewicz prezesem Amiblu
Mariusz Grelewicz objął stanowisko prezesa Amiblu Poland (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Mariusz Grelewicz objął stanowisko prezesa Amiblu Poland i dyrektora zarządzającego regionu East & North America. To menadżer z ponad 25 letnim doświadczeniem. Odpowiada za realizację strategii Ambilu Poland i zarządzanie zespołami w Polsce, krajach bałtyckich, Rosji, Białorusi, Ukrainie i USA. Nadzoruje proces integracji Firm w Regionie East&North America po połączeniu Ambilu w Europie (Hobas, Amiantit).

Wcześniej przez ponad 5 lat pracował w grupie Ciech i Ciech Sarzyna, gdzie pełnił rolę dyrektora zarządzającego i prezesa. Kierowany przez niego zespół generował sprzedaż na poziomie 150 mln euro rocznie. Przez kilka lat pełnił funkcje p.o. dyrektora sprzedaży grupy, dyrektora regionu Europa Centralna (CEE) w Selena FM. Był członkiem zarządu ds. sprzedaży i marketingu w VTS Group w Luxemburgu gdzie odpowiedzialny był m.in. za sprzedaż w 29 krajach Europy i Azji.

Wcześniej pełnił funkcje zarządcze m.in. w PZ Cussons Polska, Teekanne Polska, Ferrero Polska oraz Cadbury-Wedel. Jest absolwentem wydziału zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym
w Katowicach oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Mariusz Maniara zajął stanowisko prokurenta Amiblu Poland (Fot. mat. pras.)
Mariusz Maniara zajął stanowisko prokurenta Amiblu Poland (Fot. mat. pras.)

Mariusz Maniara zajął stanowisko prokurenta Amiblu Poland. Zarządza sprzedażą i marketingiem na terenie Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrain i Rosji. Wraz z zespołem kilkudziesięciu osób dostarcza prawie 200 km specjalistycznych rur dużych średnic rocznie.

Firma Amiblu, zatrudniająca ponad 1300 osób na świecie, produkuje systemy wodno-kanalizacyjne dla największych miast na świecie. m. in. Warszawy, Rzymu, Paryża, Monachium, Berlina, Moskwy, Dubaju czy Los Angeles.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Mariusz Grelewicz prezesem Amiblu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • hmmm 2021-10-29 17:01:21

    regionu .... america? czy może jednak europe?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA