Mariusz Golec nowym prezesem Wieltonu

Mariusz Golec będzie odpowiedzialny za dalszą ekspansję grupy w kraju i za granicą oraz rozwój innowacyjnych rozwiązań i produktów dla zwiększania konkurencyjności spółki w branży.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Golec nowym prezesem Wieltonu

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

29 cze 2015 21:09


Mariusz Golec został powołany na trzyletnią kadencję. Celem na najbliższe lata jest zdobycie pozycji trzeciego największego europejskiego producenta naczep.

- W związku z kolejnym ważnym etapem rozwoju grupy Wielton, zdecydowaliśmy się na powierzenie funkcji prezesa zarządu panu Mariuszowi Golcowi. Dogłębna znajomość branży, wiedza dotycząca optymalizacji procesów zarządzania i produkcji w spółce oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwoju innowacyjności to kluczowe kompetencje Mariusza Golca, które przyczynią się do dalszego budowania pozycji Wieltonu na rynku - mówi Paweł Szataniak, przewodniczący rady nadzorczej Wieltonu.

Według Pawła Szataniaka kompetencje i doświadczenie Mariusza Golca odpowiadają potrzebom spółki w tym nowym etapie rozwoju. - Mariusz Golec, od 16 lat związany z Wieltonem jako wiceprezes, posiada dogłębną wiedzę na temat spółki, jej produktów i obszarów działalności - czytamy w komunikacie.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.