Mariusz Chochołek nowym prezesem Integrated Solutions

Od lipca 2016 roku Mariusz Chochołek pełni funkcję prezesa Integrated Solutions. Stanowisko będzie łączył z funkcją dyrektora działu dostarczania rozwiązań dla biznesu w Orange Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Chochołek nowym prezesem Integrated Solutions

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

4 lip 2016 8:33


Drugą połowę roku Integrated Solutions (IS), integrator ICT należący do Orange Polska, rozpoczyna od strategicznej zmiany w zarządzie.

Na stanowisku prezesa, Leszka Hołdę zastąpi Mariusz Chochołek, obecny dyrektor departamentu dostarczania rozwiązań dla biznesu w Orange Polska. Leszek Hołda, który był prezesem IS przez 5 lat od początku powstania firmy, będzie kontynuował karierę zawodową w spółce PKP Energetyka.

- To ważny moment w historii spółki, właśnie mija 5 lat od momentu jej założenia. Był to okres intensywnej pracy, budowania zespołu i kompetencji w nowych dla nas obszarach. Integrated Solutions zakończył 2015 rok z 44 proc. wzrostem przychodu. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Mariusza Chochołka Integrated Solutions będzie realizował ambitne projekty i nadal będzie umacniać swoją obecność na rynku ICT – mówi Mariusz Gaca, wiceprezes Orange Polska.

Mariusz Chochołek posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży na rynku B2B. Wcześniej zarządzał m.in. obszarem inwestycji i operacji w Orange Polska, a także pełnił funkcję dyrektora operacyjnego globalnego projektu UEFA Euro 2012, odpowiadając za technologiczne powodzenie przedsięwzięcia. W Orange Polska pracuje od 2010 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada dyplom MBA University of Illinois at Urbana-Champaign.

- Ewolucja a nie rewolucja, budowanie wartości poprzez kompetencje, jeszcze lepsze wykorzystanie synergii z Orange Polska - to mój plan na najbliższe lata, jeśli chodzi o rozwój Integrated Solutions - zapowiada Mariusz Chochołek. - Będę stawiał na wzrost organiczny firmy, ale nie wykluczam też przejęć, które pozwoliłyby nam szybko wejść w dany obszar lub zdobyć kompetencje. Uważam, że swoją strategią firma bardzo dobrze wpisała się w kształt rynku IT w Polsce, odpowiadając na realne potrzeby przedsiębiorstw. W tej chwili potencjał do wzrostu widzę w ogromnych inwestycjach w sieć światłowodową, które realizuje Orange Polska. To da nam przewagę nad konkurencją i jest jednocześnie fundamentem do cyfryzacji i budowania rozwiązań ICT dla naszych klientów – wyjaśnia Mariusz Chochołek, prezes Integrated Solutions.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.