Mariusz Bober prezesem ZA Puławy

Prezes grupy Azoty Mariusz Bober został prezesem największej spółki wchodzącej w skład chemicznego potentata - zakładów w Puławach. Tym samym, pierwszy raz w historii grupy, szefem całej firmy i jej największej spółki zależnej jest ta sama osoba.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Bober prezesem ZA Puławy

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

11 maj 2016 8:22


Obecny skład zarządu spółki to: prezes Mariusz Bober i trzej wiceprezesi: Jacek Janiszek, Zbigniew Gagat oraz Andrzej Skwarek.

Za unią personalną przemawiają poważne argumenty. Jedna osoba na stanowisku szefa Puław i Azotów to bardziej scentralizowane zarządzanie Grupą. Warto podkreślić, że gdy doszło do zmian w Puławach i p.o. prezesa spółki objął Mariusz Bober, firma wystosowała jasny komunikat.

- Decyzja ta ma strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju całej Grupy Azoty. Puławy to największa spółka w grupie o kluczowym znaczeniu - dlatego powierzenie prezesowi całej Grupy Azoty zarządzania tą spółką przyczyni się do głębszej integracji na drodze do celu, jakim jest dalszy rozwój Grupy, zarówno na polskim, jak i europejskim rynku - czytamy w komunikacie.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.