Marian Wittenbeck przewodniczącym rady nadzorczej Global Cosmed

W związku z rezygnacją Andreasa Mielimonki z pełnienia funkcji przewodniczącego rady nadzorczej spółka Global Cosmed powołała na jego miejsce Mariana Stanisława Wittenbecka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marian Wittenbeck przewodniczącym rady nadzorczej Global Cosmed

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

18 lip 2016 9:07


Marian Wittenbeck jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, gdzie ukończył studia podyplomowe na wydziale logistyki z tytułem ;ogistyk.

Od 1990 roku do dziś związany jest z grupą kapitałową Global Cosmed.

Od roku 1990 do roku 2000 był zatrudniony w Global MZZ w zakładzie produkcyjnym w Gnieźnie, zajmując począwszy od roku 1991 stanowisko kierownika zakładu produkcyjnego Global Cosmed w Gnieźnie, zajmując się zakupami, planowaniem produkcji, produkcją i dystrybucją.

Od 2000 roku rozpoczął pracę w Jaworskich Zakładach Chemii Gospodarczej ,,Pollena" w Jaworze na stanowisku zastępcy szefa logistyki i produkcji, odpowiadając za reorganizację obszarów produkcji, magazynów i dystrybucji.

Od dnia 1 listopada 2001 roku objął stanowisko dyrektora ds. logistyki i produkcji w Jaworskich Zakładach Chemii Gospodarczej ,,Pollena" w Jaworze, zajmując się zaopatrzeniem w materiały potrzebne do produkcji, produkcją, magazynami i dystrybucją.

Od 1 sierpnia 2008 roku do dzisiaj zajmuje stanowisko dyrektora zakładu produkcyjnego, nadzorując działalność zakładu produkcyjnego Global Cosmed w Jaworze, będąc zarazem prokurentem tej spółki.

Czytaj też: Andreas Mielimonka prezesem Global Cosmed

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.