Maria Saloni-Sadowska p.o. prezesa SARP Warszawa

W związku z rezygnacją Marleny Happach z pełnienia funkcji prezesa Oddziału Warszawskiego SARP, zarząd podjął uchwałę o powołaniu Marii Saloni-Sadowskiej, która będzie pełnić obowiązki prezesa Oddziału Warszawskiego SARP.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maria Saloni-Sadowska p.o. prezesa SARP Warszawa

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyDesing.pl (AT)

PropertyDesign.pl

17 paź 2016 11:49


Jak informuje warszawski oddział SARP Maria Saloni-Sadowska będzie pełnić obowiązki prezesa Oddziału Warszawskiego SARP do czasu najbliższego Walnego Zebrania Członków Oddziału Warszawskiego SARP, które będzie zebraniem wyborczym.

Maria Saloni-Sadowska urodziła się w 1971 roku w Warszawie. W 1995 ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 2002 posiada uprawnienia budowlane. Od 1995 pracuje w Kuryłowicz&Associates. Obecnie pracuje na stanowisku głównego projektanta i zarządza pracą wieloosobowego zespołu projektantów. Jest współautorką wielu zrealizowanych projektów, między innymi: budynku biurowego Zielna Point w Warszawie, osiedli mieszkaniowych Eko Park, Marina Mokotów, Ostoja Wilanów i Nowy Mokotów w Warszawie oraz budynków hoteli HILTON w Gdańsku i w Łodzi.

Od 2006 roku jest członkiem Kolegium Sędziów Konkursowych Oddziału Warszawskiego SARP. Była sędzią konkursowym w wielu konkursach architektonicznych o dużym znaczeniu ogólnopolskim m.in. w konkursie na Pawilon Polski na EXPO w Szanghaju oraz na budynek ASP przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie.

Od października 2015 pełniła funkcję wiceprezesa Oddziału Warszawskiego SARP. Od 10 października 2016 pełni obowiązki prezesa OW SARP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.