×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Marek Wzorek nie będzie już prezesem spółki igus Polska

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 13 gru 2017 9:10

Marek Wzorek opuszcza firmę z końcem roku. Ma zamiar poświęcić się działalności w obszarze doradztwa biznesowego. Jego miejsce zajmą dyrektorzy: Daniel Marzec i Radomir Ochocki, którzy będą zarządzać polskim oddziałem spółki na zasadach prokury oraz główna księgowa Jolanta Zugaj.

Marek Wzorek nie będzie już prezesem spółki igus Polska
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Przedsiębiorstwo igus Gmbh jest niemiecką firmą produkującą oprzyrządowanie i elementy konstrukcyjne wyrobów przemysłu maszynowego. W Polsce obecna jest od roku 1997.

– Rozstajemy się w bardzo dobrej atmosferze. Praca w igus była dla mnie bezcennym doświadczeniem – mówi Marek Wzorek i zapewnia, że zmiana nie wpłynie w żaden sposób na realizację planów firmy. Nowi dyrektorzy zamierzają kontynuować to, co rozpoczął odchodzący prezes.

– Utrzymanie tempa i podjęcie wyzwań z tym związanych, jest dla nas z pewnością ambitnym zadaniem. Ponieważ jednak jesteśmy już od dawna związani z firmą i doskonale ją znamy, wiemy, jak temu podołać – mówi Radomir Ochocki.

– Planujemy dalszy wzrost i systematyczne zwiększanie obrotów. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest podwojenie do końca 2018 roku powierzchni hali produkcyjnej oraz magazynowej i dwukrotne zwiększenie załogi w dziale konfekcjonowania przewodów readycable oraz w dziale jakości – mówi Daniel Marzec.

Radomir Ochocki (fot.mat.pras.)
Radomir Ochocki (fot.mat.pras.)

Radomir Ochocki związany jest z igus Polska od 2009 roku. Zaczynał od stanowiska inżyniera sprzedaży, był odpowiedzialny za produkty z zakresu techniki liniowej drylin; przez ostatnie 3 lata zarządzał 25 osobowym zespołem. Przez ten okres łożyska ślizgowe dry-tech stały się kluczowym produktem firmy. Wcześniej Radomir Ochocki pracował między innymi w Engineering Design Center Instytutu Lotnictwa i General Electric. Ukończył studia na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.

Daniel Marzec (fot.mat.pras.)
Daniel Marzec (fot.mat.pras.)

Daniel Marzec jest absolwentem mechatroniki w Wojskowej Akademii Technicznej oraz ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim. W trakcie studiów prowadził własnego start-up’a zajmującego się szkoleniami z robotyki dla dzieci oraz młodzieży. W spółce igus pracuje od ponad 5 lat. Zaczynał od bezpośrednich kontaktów z klientami. Potem był menedżerem produktu e-prowadniki. Przez ostanie 3 lata zarządzał działem e-systemów prowadzenia energii, rozwijając jego zespół z 7 do 26 osób. Wraz z nim rozwijał dział projektów, instalacji, systemów ReadyChain, obsługi klienta oraz opieki nad dystrybutorami.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marek Wzorek nie będzie już prezesem spółki igus Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA