Marek Walencik nowym szefem "Teleexpressu"?

6
Marek Walencik nowym szefem "Teleexpressu"? Fot. Facebook/Teleexpress TVP
W piątek (29 stycznia) odwołano Jerzego Modlingera, szefa "Telexpressu". Jego miejsce ma zająć Marek Walencik, były wicedyrektor w TVP2.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marek Walencik nowym szefem "Teleexpressu"?

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 lut 2016 12:25


Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl Marek Walencik ma zostać nowym szefem "Teleexpressu". Walencik w latach 2006-2009 był zastępcą dyrektora ds. kreatywnych w TVP2. Wcześniej był producentem telewizyjnym. Pracował również w TVN i RMF FM.

To kolejne zmiany kadrowe w Telewizji Publicznej. Przypomnijmy, z zespołem "Wiadomości" TVP rozstali się już: Piotr Kraśko (który stał na jego czele) i dziennikarze - Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska, Jacek Tacik i Elżbieta Byszewska. Pracę stracił również Piotr Jaźwiński, wydawca "Wiadomości" oraz Maciej Czajkowski - sekretarz redakcji.

Na antenie TVP Info nie pojawi się już również Adam Feder i Piotr Maślak. Wygasającej z końcem stycznia umowy nie przedłużono również z Tomaszem Lisem, autorem programu "Tomasz Lis na żywo", który można było śledzić na TVP2. "Panoramy" nie poprowadzi już natomiast Hanna Lis.

30 stycznia TVP poinformowała również o zmianach w radzie nadzorczej spółki. Dariusz Lasocki został jej przewodniczącym, a Przemysław Tejkowski - jego zastępcą. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.