Marek Ondrejka prezesem Empik Media&Fashion

Marek Ondrejka wszedł do zarządu spółki Empik Media&Fashion obejmując od pierwszego sierpnia stanowisko prezesa oraz dyrektora generalnego i finansowego EMF.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marek Ondrejka prezesem Empik Media&Fashion

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

2 sie 2016 12:06


Marek Ondrejka jest menedżerem i specjalistą od inwestycji z 15 letnim doświadczeniem zdobytym w regionie CEE. Dziewięć lat spędził w Penta Investments gdzie pracował przy licznych projektach inwestycyjnych oraz restrukturyzacyjnych i zajmował stanowiska poczynając od asystenta menedżera projektów, poprzez dyrektora inwestycyjnego po lokalnego partnera biura moskiewskiego.

Z Penta Investments odszedł w 2009 r. do założonego przez siebie Black Swan Investments & Consultancy gdzie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie świadcząc usługi doradcze dla wyselekcjonowanej grupy klientów składającej się głównie z prywatnych przedsiębiorców oraz prezesów dużych przedsiębiorstw.

Marek Ondrejka zdobywał doświadczenie przy projektach z branży finansowej, przemysłowej, transportowej, logistycznej, medialnej, telekomunikacyjnej, hotelarskiej, budowlanej, farmaceutycznej, energetycznej i spożywczej.

Nowy szef Empik Media&Fashion ukończył studia na kierunku finanse, bankowość i programy inwestycyjne na Uniwersytecie Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.