PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Marek Kosielski dyrektorem Axi Immo

Marek Kosielski został nowym dyrektorem BTS. W Axi Immo będzie rozwijał usługi z zakresu projektów przemysłowych „szytych na miarę”. Do zespołu dołączył również Maciej Rojowski zajmując stanowisko starszego konsultanta ds. BTS.

Marek Kosielski dyrektorem Axi Immo
Adobe Stock
REKLAMA

- Zgodnie z strategią firmy rozbudowujemy struktury w obszarze doradztwa na rynku przemysłowo - magazynowym, wyodrębniając z działu Industrial wyspecjalizowany zespół dedykowany inwestycjom BTS – ogłosiła Renata Osiecka, partner zarządzająca Axi Immo.

- Zapotrzebowania na dedykowane rozwiązania rośnie, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie odrębnego departamentu, który będzie wspierał naszych klientów nawet przy najbardziej skomplikowanych techniczne i procesowo projektach produkcyjnych i logistycznych – dodała Renata Osiecka.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nad wzmocnieniem kompetencji z zakresu realizacji projektów przemysłowych BTS, „szytych na miarę” czuwa Marek Kosielski, który objął nowo utworzoną funkcję BTS Director. Przed dołączeniem do zespołu Axi Immo przez blisko dekadę zajmował stanowisko Dyrektora ds. Technicznych w Panattoni Development Company, a wcześniej Senior Project Managera w Immo Industry Poland. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie nowego dyrektora BTS Axi Immo w sektorze budownictwa i nieruchomości obejmuje doradztwo techniczne polegające na zarządzaniu projektami i budową obiektów przemysłowych dedykowanych konkretnym klientom. W zakresie jego kompetencji znajduje się również tworzenie strategii i optymalizacja organizacji procesów produkcyjnych i magazynowych.

Marek Kosielski posiada w swoim portfolio kilkadziesiąt projektów przemysłowych, magazynowych i logistycznych w całej Polsce, zrealizowanych dla takich firm jak.: Jeronimo Martins, General Electric, Rockwell Automation, Bombardier, Polaris, Zelmer, Pilkington, K-Flex czy Lenovo.

Do zespołu odpowiedzialnego za obszar BTS w Axi Immo dołączył również Maciej Rojowski, który został zatrudniony na stanowisko BTS Senior Consultant. Na liście projektów, w które był zaangażowany znajdują się m.in. zakłady produkcyjne dla: IFA Rotorion w Ujeździe, Volkswagen Motor Poland i Sanden Manufacturing Poland w Polkowicach, STS Acoustics w Międzyrzeczu, Ideal Automotive w Zielonej Górze czy fabryka Skamol w Opolu. Poprzednio Maciej Rojowski zajmował stanowisko BTS Development Managera w Panattoni Development Company. Jako były dyrektor Departamentu Prawno – Organizacyjnego Legnickiej Strefy Ekonomicznej doskonale zna również ekonomiczne i prawne uwarunkowania inwestowania na terenach specjalnych stref ekonomicznych.

Rozwój zespołu zajmującego się obszarem BTS umacniania pozycję firmy w czołówce agencji aktywnych na rynku nieruchomości komercyjnych. Usługi działu BTS Axi Immo obejmują wszystkie etapy realizacji projektów przemysłowych „szytych na miarę” – od analizy potrzeb i strategii klienta pod kątem procesów przemysłowych oraz logistyki, przez nadzór fazy budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, do całkowitej adaptacji obiektu. Axi Immo oferuje również dodatkowe usługi po zakończeniu budowy i oddaniu inwestycji do eksploatacji, również z zakresu facility i property management.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marek Kosielski dyrektorem Axi Immo

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA