Marek Gaik szefem górniczego środowiska emerytów i rencistów

Przewodniczący kół zakładowych Środowiska Emerytów i Rencistów Związku Zawodowego Górników w Polsce wybrali Marka Gaika na przewodniczącego rady krajowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marek Gaik szefem górniczego środowiska emerytów i rencistów

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

12 wrz 2016 10:22


Spotkanie zorganizowane w związku ze śmiercią dotychczasowego przewodniczącego – Stanisława Blachnickiego – prowadził wiceprzewodniczący Jerzy Kawulok.

Marek Gaik był jedynym kandydatem na przewodniczącego i został wybrany jednomyślnie przez wszystkich przewodniczących zebranych na obradach. Przed emeryturą Gaik był przewodniczącym ZZG w Polsce w kopalni Bobrek, był też szefem środowiska bytomskiego ZZG w Polsce oraz dyrektorem biura szkoleń w biurze rady krajowej ZZG w Polsce.

– Nie chcę robić rewolucji, ale pójdziemy drogą podobną do prac rozpoczętych przez zmarłego Stasia Blachnickiego – mówił zaraz po wyborach nowy przewodniczący Marek Gaik. - Jest wiele spraw do załatwienia i uporządkowania, jak choćby sprawy regulaminu dla naszego środowiska czy odznaczeń.

Nowy przewodniczący wybrany również do rady krajowej zapowiedział pilotowanie i kontynuowanie działań dotyczących deputatu węglowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.