Marcin Żuchniewicz nowym zastępcą dyrektora w DTZ

Marcin Żuchniewicz dołączył do Zespołu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w DTZ. Będzie zajmował stanowisko zastępcy dyrektora działu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marcin Żuchniewicz nowym zastępcą dyrektora w DTZ

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

22 lip 2015 8:57


– Dołączenie Marcina do naszego zespołu pozwoli nam kontynuować realizację strategii, której celem jest zbudowanie wiodącego zespołu powierzchni przemysłowo-magazynowych na rynku polskim. Dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowej wiedzy Marcin świetnie uzupełni profil naszego zespołu i umożliwi nam dalszy rozwój – mówi Marc Le Bozec, dyrektor Zespołu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w DTZ Polska.

Marcin Żuchniewicz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i posiada ponad 7-letnie doświadczenie w branży nieruchomości oraz doradztwie strategicznym i gospodarczym, które zdobył w takich firmach jak DTZ, KPMG i PwC Polska.

W ramach swojej pracy Marcin uczestniczył w wielu projektach dla klientów z sektora nieruchomości i finansów, jak również podmiotów publicznych, gdzie odpowiadał m.in. za opracowywanie strategii wykonalności projektów, analizy rynkowe czy badania due dilligence.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.