Marcin Raczyński dołączył do zespołu MM Consulting

Firma MM Consulting powiększyła swój zespół o dyrektora ds. zarządzania nieruchomościami, którym został Marcin Raczyński.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marcin Raczyński dołączył do zespołu MM Consulting

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/PropertyNews.pl

dlahandlu.pl

16 wrz 2013 15:46


Od 11 lat zajmuje się on zawodowo zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzał między innymi Starym Browarem w Poznaniu, Halą Stulecia we Wrocławiu oraz portfelem 223 nieruchomości głównie na terenie Polski Południowej. Marcin jest absolwent Franklin University o profilu Master of Business Administration i Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie nieruchomościami / Facility Management.

- W firmie MM Consulting Marcin będzie odpowiedzialny za budowę działu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi - centrami handlowymi budynkami biurowymi - mówi Michał Mazepa z MM Consulting.

Dodatkowo odpowiedzialny będzie za wprowadzenie na rynek zupełnie nowej usługi - Zarządzanie All Inclusive - gdzie tradycyjne zarządzanie nieruchomościami jest powiększone o dodatkowe wsparcie najemców w zakresie bieżącego funkcjonowania w obiekcie.

- Dynamiczne zmiany na rynku sprawiają że widzimy potrzebę jeszcze lepszego dopasowania do oczekiwań naszych Klientów. Dlatego oferta kierowana do właścicieli nieruchomości i inwestorów jest ponadstandardowa. Cieszymy się, że nasz zespół powiększył się o osobę o ugruntowanej wiedzy i doświadczeniu - dodaje Michał Mazepa.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, Galerii Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, CHw Tarnobrzegu, Galerii 11-tka w Lublińcu, Starej Gorzelni w Sieradzu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.