PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Marcin Piotrowicz nowym CFO Gi Group Holding

  • km
  • 7 lip 2022 16:03

Marcin Piotrowicz objął z początkiem lipca stanowisko CFO Gi Holding Group w Polsce, międzynarodowej firmie z branży rekrutacji i doradztwa HR. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie finansami wszystkich spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należą m.in. Gi Group (rekrutacje i zatrudnienie pracowników niższego szczebla, outsourcing), Grafton Recruitment (rekrutacje specjalistów, kadry zarządzającej średniego szczebla, IT), Wyser (rekrutacja kadry zarządzającej).

Marcin Piotrowicz nowym CFO Gi Group Holding
Marcin Piotrowicz (fot. mat. prasowe)
REKLAMA

- Dołączenie Marcina do naszego zespołu to silne wzmocnienie całej naszej grupy. Bardzo cenne jest jego doświadczenie w zakresie budowania wartości przedsiębiorstw z uwzględnieniem całego ekosystemu biznesowego, z korzyścią dla właścicieli firm, klientów, pracowników i współpracowników. Szerokie spojrzenie na biznes, z uwzględnieniem perspektyw ciągłego rozwoju, innowacji i etyki, a także CSR jest spojrzeniem nowoczesnym i pomoże firmie w osiąganiu celów biznesowych na pełnym wyzwań rynku pracy – komentuje Marcos Segador Arrebola, prezes Gi Group Poland S.A.

Marcin Piotrowicz ma ponad 15-letnie doświadczenie w finansach i zarządzaniu. Pracował zarówno w strukturach polskich, jak i międzynarodowych firm, uczestnicząc w wielu projektach i przedsięwzięciach, takich jak restrukturyzacje, akwizycje i integracje, IPO (initial public offering), tworzenie struktur wewnętrznych, wdrożenia ERP (enterprise resource planning) i BI (business intelligence). W ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora finansowego w grupie kapitałowej CHL Holding, a wcześniej w Seris Konsalnet Holding, gdzie pełnił funkcję dyrektora działu finansowego i relacji Inwestorskich. Doświadczenie zdobywał także w PEKAES SA, DHL Exel Supply Chain oraz Basell Orlen Polyolefins. Posiada również szerokie doświadczenie we współpracy z funduszami inwestycyjnymi.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jego wykształcenie jest ściśle związane z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalizując się w zakresie ekonomiki przedsiębiorstw i inwestycji. 

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marcin Piotrowicz nowym CFO Gi Group Holding

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA