PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Marcin Pilarski dyrektorem w Payback Polska

  • Piotr Toborek
    pt
  • 12 lip 2018 12:55

9 lipca stanowisko Managing Director w Payback Polska objął Marcin Pilarski, który w lutym br. dołączył do grona członków zarządu firmy i gdzie początkowo odpowiadał za kwestie handlowe. Marcin Pilarski zastąpił Michała Pieprznego, który zdecydował się odejść z Payback po 7 latach pracy.

Marcin Pilarski dyrektorem w Payback Polska
fot.mat.pras.
REKLAMA

- Chciałbym bardzo podziękować Michałowi za jego ogromny wkład w rozwój Programu Payback w Polsce. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu w zakresie angażowania oraz aktywizacji konsumentów udało nam się utrzymać mocną pozycję na polskim rynku i systematycznie powiększać grono kluczowych partnerów o takie firmy jak Kaufland, Amazon czy CUK Ubezpieczenia - mówi Bernhard Brugger, Executive Vice President w Payback.

- Powierzając zarządzanie firmą w Polsce Marcinowi, jestem głęboko przekonany, że pozytywny trend rozwoju Programu PAYBACK będzie kontynuowany – dodaje Bernhard Brugger.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W ostatnim czasie Program Payback złapał wiatr w żagle. Przed nami pojawiły się też kolejne, bardzo interesujące perspektywy na dalszą ekspansję w Polsce. Poza oczywistym skupieniem się na wzmacnianiu atrakcyjności oferty programowej dla uczestników, dużo uwagi poświęcamy na intensywny rozwój ścisłej współpracy pomiędzy kluczowymi partnerami Payback, m.in. poprzez wzbogacanie propozycji multi- i cross-partnerskich promocji oraz komunikację omnikanałową. Takie działania bardzo mocno wspierają angażowanie klientów i wzmacniają bezpośrednie relacje z wieloma partnerami jednocześnie, co jest główną siłą naszego Programu – mówi Marcin Pilarski.

Marcin Pilarski był poprzednio związany z firmą Travelport, odpowiadał za działania w 25 krajach, m.in. Rosji i Polsce.

Payback to największa w Polsce multipartnerska platforma ułatwiająca angażowanie klientów. Umożliwia dostęp do bazy blisko 8 milionów aktywnych użytkowników zbierających punkty u wielu różnych partnerów.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marcin Pilarski dyrektorem w Payback Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA