PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Marcin Oszczak w zespole prawa ochrony środowiska kancelarii DWF

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 4 paź 2019 10:45

Do zespołu prawa ochrony środowiska kancelarii DWF Poland dołączył Marcin Oszczak. Objął stanowisko counsel.

Marcin Oszczak w zespole prawa ochrony środowiska kancelarii DWF
Marcin Oszczak (fot. materiały prasowe)
REKLAMA

Marcin Oszczak zajmuje się przede wszystkim projektami infrastrukturalnymi, w tym realizowanymi w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Reprezentuje klientów w wielu postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych w sprawach z zakresu planowania przestrzennego, prawa budowlanego oraz prawa ochrony środowiska. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie związane z prawem administracyjnym oraz współpracą z sektorem publicznym.

Departament prawa ochrony środowiska DWF Poland, kierowany jest przez Zbigniewa Kozłowskiego. Zajmuje się  m.in. oceną oddziaływania na środowisko działalności przedsiębiorstw, emisje przemysłowe (IED, IPPC, konkluzje BAT), system handlu emisjami CO2 (EU ETS), gospodarkę odpadami, gospodarkę wodno-ściekową, zanieczyszczenia gruntu, pozwolenia środowiskowe i budowlane. Zespół prawa ochrony środowiska uczestniczy w realizacji projektów z kluczowych gałęzi gospodarki, takich jak sektor chemiczny, energetyczny, hutniczy, wapienniczy, cementowy i lotniczy.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Bardzo się cieszę, że szeregi naszego zespołu zasilił tak znakomity i doświadczony prawnik - powiedział Zbigniew Kozłowski. - Marcin istotnie wzmocni naszą praktykę, która ma szczególnie doniosłe znaczenie w dobie rosnących wyzwań środowiskowych jakim muszą sprostać przedsiębiorcy z wielu gałęzi przemysłu.

- Prawo ochrony środowiska to bardzo mocny obszar działania DWF Poland - dodaje Michał Pawłowski, Partner Zarządzający DWF Poland. - Jest mi niezmiernie miło, że Marcin Oszczak dołączył do naszego zespołu. Jego unikalne doświadczenie z pewnością przyczyni się do dalszego wzrostu konkurencyjności tej specjalizacji pod naszym szyldem.

 

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marcin Oszczak w zespole prawa ochrony środowiska kancelarii DWF

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA