×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Marcin Motel dyrektorem regionalnym w Qlik

  • Autor: PAP/AT
  • 24 maj 2017 9:06

Marcin Motel został nowym dyrektorem regionalnym firmy Qlik, lidera rynku oprogramowania do analityki wizualnej. Będzie odpowiedzialny za działalność firmy na rynkach Europy Wschodniej.

Marcin Motel dyrektorem regionalnym w Qlik
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Marcin Motel objął nowe obowiązki z początkiem maja. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w firmach takich jak IBM, Software AG i BMC Software.

- Produkty Qlik mają w naszym regionie ogromny potencjał. Klienci potrzebują narzędzi do samoobsługowej analizy i wizualizacji danych. Stawiają także na optymalizację infrastruktury BI na poziomie całej organizacji. Rozwiązania Qlik mogą szybko przynieść znaczącą wartość różnego typu przedsiębiorstwom, które w swojej działalności wykorzystują dane i które chcą skutecznie zarządzać wyzwaniami stawianymi przez cyfryzację - mówi.

Jak podkreśla, jego głównym celem jest zwiększenie udziałów Qlik na rynkach Europy Wschodniej.

- Chcę skupić się na wprowadzaniu rozwiązań Qlik do firm każdej wielkości, w całym regionie Europy Wschodniej. Dzięki naszej nowoczesnej platformie BI (Business Intelligence) możemy sprostać wszelkim potrzebom analitycznym dużych przedsiębiorstw. To oczywiste, że istnieje zapotrzebowanie na szybkie i łatwe w obsłudze rozwiązania do analizy i wizualizacji danych. Tradycyjne narzędzia BI nie są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom współczesnego biznesu. Małym i średnim przedsiębiorstwom oferujemy również usługę Qlik Cloud, dzięki której mogą one skorzystać z pełnych możliwości Qlik Sense, w korzystnej cenowo subskrypcji - tłumaczy Marcin Motel.

Nowy dyrektor ma szerokie doświadczenie w branży IT. W 1994 roku ukończył Wydział Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął rok wcześniej. Od tego czasu pracował na różnych stanowiskach, w tym jako dyrektor sprzedaży w Comp S.A., menadżer ds. kanałów sprzedaży w EMC oraz dyrektor Veritas Software w Polsce. Zajmował także stanowiska kierownicze w Computer Associates oraz Software AG.

Od 2011 roku przez cztery lata pracował dla IBM i zarządzał projektami tej firmy w zakresie oprogramowania do zarządzania informacją i big data w Polsce oraz państwach bałtyckich. Zanim dołączył do Qlik, Marcin Motel był regionalnym szefem sprzedaży firmy BMC Software w Polsce. Ma ogromne doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania dla dużego biznesu w Polsce i państwach Europy Środkowej i Wschodniej.

Qlik jest platformą do analityki wizualnej oraz pionierem analityki biznesowej nakierowanej na użytkownika.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marcin Motel dyrektorem regionalnym w Qlik
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA