×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Marcin Michalec nowym dyrektorem w Okam

Od kwietnia 2017 roku zespół ds. sprzedaży i marketingu w Okam poprowadzi Marcin Michalec, który objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu.

Marcin Michalec nowym dyrektorem w Okam
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Marcin Michalec jest związany z rynkiem nieruchomości od ponad 15 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej oraz licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie Knight Frank.

Następnie jako dyrektor sprzedaży i marketingu w firmach deweloperskich, zaangażowany był bezpośrednio w obsługę sprzedaży ponad 1000 mieszkań i apartamentów w kilku polskich miastach. Ostatnio pracował w ICON Real Estate, gdzie kierował zespołem sprzedaży i marketingu. Wcześniej związany był z firmą Restaura.

Marcin Michalec w Okam będzie odpowiadał za całość działań sprzedażowych oraz politykę komunikacyjną firmy.

Do jego zadań będzie należało stworzenie strategii sprzedażowej i promocyjnej dla projektów Okam. Będzie nadzorował działalność już istniejących biur sprzedaży takich projektów jak: Żoli Żoli na warszawskim Żoliborzu, Mokka i Vista na Mokotowie w Warszawie, Dom w Dolinie Trzech Stawów
w Katowicach oraz wspierał działania związane z projektami warszawskiej Bohemy, czyli obiektu mieszkaniowo-handlowego na warszawskiej Pradze. Pod jego nadzorem znajdą się także łódzkie projekty Okamu: przestrzeń coworkingowa Łódź.Work wchodząca w skład Łódź.Zone przy ul. Dowborczyków 18 oraz strefa Piotrkowska 217 z działającym tam Before Food Marketem.

Będzie prowadził media relations dla wszystkich spółek Grupy Okam.

- Okam to prężnie rozwijająca się firma, która uruchamia kolejne projekty. W mojej ocenie to ciekawe przedsięwzięcia z dużym potencjałem. Myślę tu zarówno o inwestycjach mieszkaniowych jak i komercyjnych. Będę wspierał nowe inwestycje już od momentu tworzenia koncepcji projektu, tak aby były one jak najbardziej atrakcyjne dla przyszłych klientów, poprzez tworzenie polityki sprzedażowej, tworzenie i wdrażanie standardów obsługi klientów, po działania marketingowe i reklamowe – mówi Marcin Michalec, dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Okam.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Marcin Michalec nowym dyrektorem w Okam
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Ziomek 2020-02-02 21:18:44

    Brawo Marcin. Jesteś KOT

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA