Małgorzata Żółtowska dyrektorem operacyjnym JLL w Europie Środkowo-Wschodniej

Małgorzata Żółtowska objęła stanowisko dyrektora operacyjnego firmy doradczej JLL na region Europy Środkowo-Wschodniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Małgorzata Żółtowska dyrektorem operacyjnym JLL w Europie Środkowo-Wschodniej

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

13 cze 2015 18:34


Do jej obowiązków należy dbałość o zwiększanie efektywności funkcjonowania firmy w regionie oraz nadzór nad takimi obszarami jak HR, marketing czy społeczna odpowiedzialność biznesu. W ramach nowego stanowiska Małgorzata Żółtowska odpowiada ponadto za dział prawny, politykę zgodności (compliance) oraz zakupów (procurement).

Funkcję dyrektora operacyjnego łączy z dotychczasową rolą dyrektora działu wycen w Europie Środkowo-Wschodniej. Małgorzata Żółtowska równolegle do nowych obowiązków kontynuuje swoje zaangażowanie w kierowanie pracami zespołu ponad 40 ekspertów z zakresu wycen, świadczącego kompleksowe usługi doradcze na rzecz kluczowych inwestorów w regionie.

Małgorzata Żółtowska ma 20 lat doświadczenia na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej. Przeprowadzała analizy zarówno pojedynczych obiektów na rzecz inwestorów prywatnych, jak i dużych portfeli nieruchomości dla inwestorów instytucjonalnych. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Małgorzata Żółtowska zastąpiła na stanowisku dyrektora operacyjnego JLL w CEE Joannę Gajewską – Sokołowską, która objęła funkcję dyrektora centrum zarządzania umowami najmu oraz usług korporacyjnych JLL na region EMEA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.