PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Małgorzata Siewierska, Anna Wrzosk-Piechowska, Marta Chojnacka menedżerami w On Board Ecco Network

  • Autor: JP
  • 23 mar 2016 11:00

Agencja On Board Ecco Network zwiększa liczbę menedżerów w zespołach pharmaceutical & medical market consulting oraz komunikacji korporacyjnej. Łącznie awansowano trzech konsultantów na stanowiska managerskie oraz seniorskie.

Małgorzata Siewierska, Anna Wrzosk-Piechowska, Marta Chojnacka menedżerami w On Board Ecco Network
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Do grona menedżerów w On Board Ecco Network dołączyła Małgorzata Siewierska, która specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów komunikacyjnych dla klientów z sektora farmaceutycznego, medycznego i biotechnologicznego. Na stanowisku menedżera będzie odpowiedzialna za rozwijanie kompetencji zespołu pharmaceutical, biotechnology and medical market consulting w obszarze komunikacji spółek farmaceutycznych i medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawnych i regulacyjnych.

Małgorzata Siewierska posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży. Do portfolio firm, dla których realizowała działania komunikacyjne należą: Gedeon Richter Zentiva PL, Sanofi Aventis, Grupa Adamed, SCA Hygiene, Holbex, Omega Pharma, Becton Dickinson, Celon Pharma.

Współautorka raportów sektorowych: „Badania kliniczne – eksperyment na ludziach czy dla ludzi” oraz „Żywność funkcjonalna 2015 czyli co ma Polak na talerzu”. Absolwentka studium farmakoekonomiki marketingu i prawa farmaceutycznego Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, studium PR, Akademii Koźmińskiego oraz wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Anna Wrzosk-Piechowska z początkiem marca objęła stanowisko menedżera działu komunikacji korporacyjnej. Z On Board Ecco Network związana jest od 5 lat. Odpowiada za realizację projektów w zakresie PR korporacyjnego, działań B2B oraz kampanii społecznych i edukacyjnych. m.in. dla PZU,  L’Oréal Polska czy Grupy Pracuj. Do portfolio firm, dla których realizowała działania należą również Credit Agricole Bank Polska, Gaspol, Atal. 

Anna Wrzosk-Piechowska jest współautorką raportów sektorowych opracowywanych przez On Board Ecco Network, w tym m.in: „Słabe filary polskiej emerytury, czyli Polacy o swojej przyszłości emerytalnej”, „Dialog kluczem do sukcesu lokalnych inwestycji” oraz "Jak sprostać wyzwaniom? Komunikacja centrów handlowych w dobie walki o klienta". Jest absolwentką socjologii zarządzania i zachowań rynkowych oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UWM w Olsztynie.

Marta Chojnacka z branżą PR związana jest od blisko 6 lat, w On Board PR Ecco Network realizuje projekty w dziale pharmaceutical, biotechnology and medical market consulting. Specjalizuje się w kampaniach edukacyjnych z zakresu healthcare PR oraz brand PR. Do jej obowiązków należy współpraca z ekspertami, m.in. ze świata naukowego oraz organizacjami pacjentów.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Małgorzata Siewierska, Anna Wrzosk-Piechowska, Marta Chojnacka menedżerami w On Board Ecco Network

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA