Małgorzata Sadurska zrezygnowała ze stanowiska szefowej Kancelarii Prezydenta

Małgorzata Sadurska złożyła rezygnację z funkcji szefowej Kancelarii Prezydenta, rezygnacja została przyjęta - poinformował w czwartek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Sadurska przestanie pełnić funkcję w KPRP od poniedziałku 12 czerwca.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Małgorzata Sadurska zrezygnowała ze stanowiska szefowej Kancelarii Prezydenta

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

8 cze 2017 8:51


"Małgorzata Sadurska dzisiaj jest szefową Kancelarii Prezydenta, natomiast złożyła rezygnację i ta rezygnacja została przyjęta. Z dniem 12 czerwca, czyli od poniedziałku minister przestaje pełnić swoją funkcję" - powiedział Łapiński w radiu RMF FM.

Dopytywany, czy Sadurska sama złożyła rezygnację, czy została o to "poproszona", odparł: "To jest decyzja suwerenna minister".

Na pytanie, czy Sadurska zostanie członkiem zarządu PZU, Łapiński odpowiedział: "Jak już nie będzie minister Sadurską, to nie będzie pracownikiem Kancelarii Prezydenta i będzie mogła sobie swobodnie kształtować swoje losy, swoją przyszłość i Kancelaria Prezydenta nie ma żadnego wpływu, co minister, była minister będzie robiła".

Radia Zet podało na początku tygodnia, obecna szefowa Kancelarii Prezydenta może wejść do zarządu PZU. Z nieoficjalnych doniesień źródeł zbliżonych do PiS, Sadurska może zostać wiceprezesem PZU.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.