Małgorzata Majewska nowym dyrektorem w On Board PR

Do zespołu agencji dołączyła Małgorzata Majewska, która objęła stanowisko dyrektora ds. obsługi klienta w dziale Brand & Entertainment.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Małgorzata Majewska nowym dyrektorem w On Board PR

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 cze 2014 9:49


Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za doradztwo strategiczne, zarządzanie programami komunikacji dla wybranych klientów, a także za koordynacje prac przy projektach nowobiznesowych.

Z branżą public relations związana jest od 14 lat. Specjalizuje się w realizacji kompleksowych programów komunikacji marek i firm, kampanii edukacyjnych, CSR, budowaniu relacji z interesariuszami oraz komunikacji kryzysowej dla klientów z różnych sektorów, a w szczególności dla FMCG, handlu detalicznego i nowych technologii. Współtworzyła i realizowała wyróżniane w Polsce i za granicą projekty z zakresu influencer marketingu.

Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu On Board PR, pracowała w MSL Warsaw (Publicis Groupe), gdzie zajmowała się doradztwem strategicznym oraz zarządzaniem programami komunikacji dla kluczowych klientów. Była odpowiedzialna m. in. za stworzenie działu praktyki konsumenckiej oraz zbudowanie i rozwijanie kompetencji agencji w obszarze social media. Współtworzyła również hub dla regionu CEE.

Jest absolwentką wydziału polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i autorką prac z zakresu historii języka polskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.