PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Małgorzata Kołton dyrektor generalną Tetra Pak

Małgorzata Kołton objęła stanowisko dyrektor generalnej Tetra Pak na rynek polski, czeski, słowacki i węgierski, gdzie znajduje się także fabryka materiału opakowaniowego.

Małgorzata Kołton dyrektor generalną Tetra Pak
REKLAMA

Nowa dyrektor regionalna związana jest z firmą Tetra Pak. W tym czasie zajmowała szereg stanowisk kierowniczych - przez sześć lat w Polce, pięć w Szwecji oraz ostatnie cztery w Wietnamie. Na stanowisku dyrektora generalnego Małgorzata Kołton zastąpiła Erica Schmida, który został wiceprezesem ds. sprzedaży Tetra Pak International.

Czytaj też: Alfredo Leggero prezesem Fiat Auto Poland

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Małgorzata Kołton ukończyła zarządzanie w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, a w warszawskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego zdobyła tytuł magistra psychologii rynku.

Pracę w Tetra Pak rozpoczęła w 1999 roku na stanowisku koordynatora handlowego, następnie awansowała na lidera projektu, a w końcu objęła funkcję dyrektor ds. sprzedaży w Dziale Inżynierii Procesowej Tetra Pak na Polskę i kraje bałtyckie.

Czytaj też: Eric Poirier prezesem Makro Cash and Carry Polska

Następnie dołączyła do pionu marketingu oraz zarządzania produktami w Tetra Pak w Szwecji. Zajmowała tam stanowiska menadżera ds. produktu na świat oraz dyrektora ds. produktu na świat w pionie Carton Economy. Przed objęciem obecnego stanowiska, Małgorzata Kołton sprawowała funkcję dyrektora ds. sprzedaży w wietnamskim oddziale Tetra Pak.

Według nowej dyrektor generalnej, Tetra Pak będzie skupiał się na bliskiej współpracy ze swoimi klientami, żeby jeszcze lepiej zrozumieć ich potrzeby i wspierać ich w budowaniu wartości, a co za tym idzie, rozwijaniu ich biznesów.

Całość czytaj tutaj.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Małgorzata Kołton dyrektor generalną Tetra Pak

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA