×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Małgorzata Golatowska dyrektorem ds. HR w 3M Poland

  • Justyna Koc
    jk
  • 2 sie 2017 13:22

Od 1 sierpnia br. funkcję dyrektora ds. HR w 3M Poland objęła Małgorzata Golatowska. Na tym stanowisku zastąpiła Piotra Skaldawskiego.

Małgorzata Golatowska dyrektorem ds. HR w 3M Poland
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Małgorzata Golatowska dołączyła do zespołu 3M Poland w 1995 roku. Pełniła między innymi funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu działu produktów stomatologicznych 3M ESPE, sektora produktów ochrony pracowników (OHES, SSPS), oraz sektora bezpieczeństwa i grafiki (D&G). W latach 2011-2015 jako dyrektor ds. rozwoju biznesu koordynowała planowaniem strategicznym firmy oraz była także odpowiedzialna za poprawę procesów biznesowych, jako certyfikowany Lean Six Sigma Black Belt. W ostatnich latach zajmowała stanowisko dyrektora operacji sprzedażowych i marketingowych 3M Poland, obecnie odpowiada za zarządzanie zmianą w projekcie transformacji biznesowej 3M w Polsce. Funkcja ta wymaga dużych umiejętności przeprowadzenia pracowników, klientów i dostawców przez proces zmiany.

W ramach dodatkowych aktywności, Golatowska jest jedną z liderek globalnej inicjatywy 3M Women Leadership Forum, która ma na celu aktywne wspieranie rozwoju kobiet w biznesie. Małgorzata Golatowska była wielokrotnie nagradzana i doceniania przez 3M Company – otrzymała m.in. nagrodę Global Marketing Excellence.

- Wierzę, że moje długoletnie doświadczenie w 3M Poland i bardzo dobra znajomość firmy pozwolą mi efektywnie i skutecznie pełnić rolę dyrektora ds. HR. Jest to dobry przykład dla zespołu, pokazujący, że wieloletnia praca w jednej firmie, nie jest zamknięciem ścieżek rozwoju, ale szansą i możliwością zdobywania różnorodnego doświadczenia. Cieszę się na nadchodzące wyzwania związane z nową funkcją – powiedziała Małgorzata Golatowska, dyrektor ds. HR w 3M Poland.

Małgorzata Golatowska ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunkach handel zagraniczny oraz zarządzanie i marketing. Pracę zawodową rozpoczęła w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, następnie pracowała w dziale rozwoju produktów w Banku Inicjatyw Gospodarczych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Małgorzata Golatowska dyrektorem ds. HR w 3M Poland

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Mariusz 2017-10-22 07:43:46

    Nie do wiary

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA