×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Małgorzata Dziedziak w zarządzie Narodowego Funduszu Zdrowia

  • Autor: PAP/JP
  • 2 mar 2022 10:40

Małgorzata Dziedziak dołączyła do zarządu Narodowego Funduszu Zdrowia, została zastępcą prezesa NFZ ds. operacyjnych.

Małgorzata Dziedziak w zarządzie Narodowego Funduszu Zdrowia
Małgorzata Dziedziak dołączyła do zarządu Narodowego Funduszu Zdrowia (Fot. twitter.com/NFZ_GOV_PL)
REKLAMA

Małgorzata Dziedziak - jak informuje NFZ na swojej stronie w jej nocie biograficznej - specjalizuje się w finansach w ochronie zdrowia i kontroli zarządczej. Jest absolwentką zarządzania, ze specjalizacją w strefie usług zdrowotnych, Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Ukończyła studia podyplomowe z audytu kontroli zarządczej i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Z Narodowym Funduszem Zdrowia jest związana od 2003 r. Do 2006 r. była pracownikiem Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Następnie pracowała w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim Funduszu, m.in. jako zastępca dyrektora ds. finansowych. Była również związana z Kujawsko-Pomorskim OW NFZ, gdzie m.in. pełniła obowiązki dyrektora oddziału.

NFZ podaje, że od września 2021 r. Dziedziak jest zatrudniona w centrali NFZ w Warszawie. Do czasu objęcia stanowiska zastępcy prezesa NFZ ds. operacyjnych była zastępcą dyrektora, a następnie pełniła obowiązki dyrektora gabinetu prezesa NFZ.

Decyzją ministra zdrowia 1 marca br. została powołana na zastępcę prezesa NFZ ds. operacyjnych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Małgorzata Dziedziak w zarządzie Narodowego Funduszu Zdrowia
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Cytat Pisma- które wpłynęło dwa tygodnie po wniosku o uzasadnienie Wyroku. 2022-03-09 19:48:10

    "Jako inwalida wojskowy strażnik przestrzegania standardów praworządności którym powinno kierować się każde Demokratyczne Państwo Prawa, zobligowany jestem do wyeliminowania struktur mających charakter przestępczy w przestrzeni publicznej. Z pewnością otrzymam nie „Wyrok”,lecz„Postanowienie”od którego nie służy prawo wniesienia zaskarżenia ,jako kraj członkowski UE, Polska łamie tym samym wiele Traktatów,bowiem lokalne Sądy Rejonowe Wydziały Karne na obszarze całej Polski w ten sposób tuszują najcięższe przestępstwa samorządowe ze zakresu administracji rządowej ,nawet zbrodni przeciwko własnemu Narodowi. Ze zgromadzonych materiałów z całą pewnością można również stwierdzić mataczenie przez Prokuraturę Rejonową ..............., z uwagi nadania biegu sprawie po przesłaniu korespondencji z Prokuratury Krajowej PK I Ko2 756.2021 z dnia 15.03.2021roku, PK I KO2 756.2021 z dnia 28.10.2021roku, Prokurator Generalny nie chce dokumentować Polskich zbrodni, przestępstw z kasy UE, ponieważ z całą pewnością zostaniecie postawieni przed Międzynarodowym Trybunałem w Hadze. Wybór Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy był złym wyborem, wcześniej jako podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie przeją najważniejszych cnót męża stanu,świętej pamięci Profesor Lech Kaczyński wetował najistotniejszą ustawę 24 listopada 2008 roku wysyłając wniosek o ponowne jej rozpatrzenie przez Sejm RP, ustawy z dnia 10 października 2008roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych uzasadniając że dojdzie do chaosu na poziomie planistycznym, był prawdziwym patriotą, który nie przekładał żądzy zysków finansowych kosztem ludzi. Jego dusza nie zaznaje spokoju, ponieważ nie przyłożył ręki do ewidentnych oszustw finansowych w postaci podatków od nieruchomości, w odróżnieniu do drugiego sortu podatków rolnych, podziałów ludzi w Polsce itd. Wszyscy będziemy płacić za nieudolne zarządzanie, odbudowa wiarygodności zależy od przestrzegania praworządności, żyjemy w kraju iluzji , fikcja jest prawdą (system w kraju odzwierciedla ewidentny (...), gdybym był idiotą z pewnością wszedłbym w zorganizowaną grupę przestępczą, lecz gdy wisi nad nami widmo wojny, nikt nie będzie wałczył za mój kraj Polskę,oby złodzieje, mordercy dorabiali się większych majątków na przestępstwach defraudując jeszcze kolejne miliardy z Funduszy Unijnych). " Do wiadomości: Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej ul.Wiejska 10 Warszawa 00-902 .

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA