Małgorzata Bartler nową dyrektor HR w Alior Banku

Od lipca br. za zarządzanie zasobami ludzkimi w Alior Banku odpowiada Małgorzata Bartler. Nową Dyrektor Departamentu Pracowników wyróżnia ponad 20-letnie doświadczenie w branży HR, zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Małgorzata Bartler nową dyrektor HR w Alior Banku

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

17 lip 2014 19:26


Małgorzata Bartler będzie odpowiedzialna w Alior Banku za zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wypracowanie narzędzi, które w skuteczny sposób pozwolą wpisać zawodowe aspiracje pracowników w realizowaną strategię biznesową banku. Nowa Dyrektor wraz z zespołem skupi się także na budowaniu wizerunku Alior Banku jako atrakcyjnego pracodawcy i partnera w rozwoju osobistym pracowników.

- Moim celem jest rozwijanie strategii zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji, opartej na trzech głównych filarch: Alior Bank jako pracodawca pierwszego wyboru dla osób szukających pracy w bankowości, budowanie kultury zorientowanej na klienta oraz wzmacnianie zaangażowania pracowników – mówi Małgorzata Bartler, Dyrektor Departamentu Pracowników w Alior Banku.

Małgorzata Bartler specjalizuje się w tworzeniu strategii HR wspierającej cele biznesowe spółki oraz w budowaniu zaangażowania wśród pracowników. Ma wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu systemów HR w nowo powstałych firmach. Jej praca była wielokrotnie doceniana licznymi nagrodami i wyróżnieniami m.in. trzema certyfikatami „Top Employers” oraz szczególnie ważnym, tytułem „Najlepszy Pracodawca Roku” przyznawanym na podstawie ocen pracowników. Swoje umiejętności zdobywała między innymi w spółkach Multikino oraz Grupie Żywiec. Przez ostatnie 6 lat była związana z firmą Play.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.