Magdalena Zwolińska nowym szefem ochrony ryzyka w Euler Hermes

Magdalena Zwolińska objęła stanowisko dyrektora Biura Oceny Ryzyka w Towarzystwie Ubezpieczeń Euler Hermes. W największej w kraju instytucji ubezpieczającej należności handlowe, będzie nadzorowała procesy oceny ryzyka kredytowego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Zwolińska nowym szefem ochrony ryzyka w Euler Hermes

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

22 lip 2014 13:10


Magdalena Zwolińska do Euler Hermes przeszła z międzynarodowego koncernu branży finansowej – Volkswagen Bank Polska, w którym pracowała przez ostatnie 15 lat. Od początku pracy w banku była związana z procesami oceny ryzyka kredytowego, w zakresie kredytu i leasingu. Zajmując kierownicze stanowiska, zarządzała dużymi zespołami specjalistów.

Była odpowiedzialna m.in. za procesy podejmowania decyzji kredytowych i leasingowych, monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów oraz obsługę wybranych zagadnień związanych z obsługą klientów. Brała także udział w wielu projektach związanych z optymalizacją procesów kredytowych. Uczestniczyła również w międzynarodowym projekcie operacyjnego uruchomienia Spółki Volkswagen Financial Services w Chinach, odpowiadając za opracowanie przebiegu procesów kredytowych obejmujących proces wnioskowania, obsługi umowy oraz reklamacji.

Magdalena Zwolińska z wykształcenia jest ekonomistą ze specjalizacją w finansach. Ukończyła Finanse na Politechnice Radomskiej oraz Europejskie Prawo Bankowe na Polskiej Akademii Nauk.

Prywatnie jest żoną i mamą. Wolny czas najchętniej spędza w gronie rodzinny oraz podróżując.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.