PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Magdalena Tomaszewska prezesem Polskiej Grupy Farmaceutycznej

  • Autor: AT
  • 10 lip 2017 13:15

Magdalena Tomaszewska została prezesem Polskiej Grupy Farmaceutycznej. Nowa prezes pokieruje dalszym rozwojem firmy, która jest częścią.

Magdalena Tomaszewska prezesem Polskiej Grupy Farmaceutycznej
Magdalena Tomaszewska (fot.mat.prasowe)
REKLAMA

Jako prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej Magdalena Tomaszewska skupi się przede wszystkim na dalszym umacnianiu pozycji spółki na wymagającym i konkurencyjnym rynku ochrony zdrowia oraz na skutecznej realizacji spójnej i długofalowej strategii rozwoju firmy. Prezes będzie dążyć, by marka PGF niezmiennie była synonimem rzetelnej i bezpiecznej dystrybucji farmaceutycznej oraz najwyższej jakości i kompleksowości usług skierowanych do aptek i pacjentów w Polsce.

W swojej pracy Tomaszewska będzie ściśle współpracować ze wszystkimi środowiskami działającymi w rynku leków w Polsce – atekami, poducentami, oiganizacjami branżowymi i społecznymi – w oparciu o zaufanie
i przejrzystość działań, którymi zawsze kieruje się Polska Grupa Farmaceutyczna.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Magdalena Tomaszewska ukończyła wydział farmacji akademii medycznej w Warszawie oraz studia MBA w International School of Management w Warszawie. Od początku kariery zawodowej związana jest z branżą farmaceutyczną.

Pracowała dla światowych firm producenckich, takich jak Pfizer, Novartis, J&J czy Ratiopharm. Od roku 2010 związana była z Glenmark Pharmaceuticals, gdzie w ostatnich latach pełniła funkcję prezesa na rynki Europy, Rosji, Ameryki Południowej i Azji, z siedzibą w Pradze i Londynie. 

Magdalena Tomaszewska ma wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym w branży farmaceutycznej. Specjalizuje się w optymalizacji procesów i zasobów biznesowych, komunikacji oraz budowaniu sieci współpracy. 

- Ogromna wiedza i doświadczenie pani Magdaleny Tomaszewskiej, zdobyte w renomowanych firmach z branży farmaceutycznej na rynku polskim i za granicą, niewątpliwie przyczynią się do realizacji ambitnych wyzwań, przed jakimi stoi Polska Grupa Farmaceutyczna. Te kompetencje, w połączeniu z wykształceniem farmaceutycznym Magdaleny, mają ogromne znaczenie dla zrozumienia dzisiejszych potrzeb aptek w Polsce, zapewnienia najwyższej jakości usług i wspólnego działania na rzecz polskich pacjentów – powiedział prezes Peliona Jacek Szwajcowski.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Magdalena Tomaszewska prezesem Polskiej Grupy Farmaceutycznej

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA