×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Magdalena Reńska regionalnym dyrektorem ds. wynajmu w Skanska

  • Justyna Koc
    jk
  • 4 sty 2017 9:44

• W związku z wejściem Skanska Property Poland na rynek trójmiejski i dynamicznym rozwojem w Łodzi i Poznaniu, spółka rozszerza swój zespół ds. leasingu.
• Do firmy dołączyła Magdalena Reńska, która wraz z początkiem roku objęła stanowisko regionalnego dyrektora ds. wynajmu.
• Reńska będzie odpowiedzialna za wynajem projektów biurowych w regionie północnym.

Magdalena Reńska regionalnym dyrektorem ds. wynajmu w Skanska
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Magdalena Reńska posiada osiemnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przed dołączeniem do zespołu Skanska piastowała stanowisko dyrektora wyższego szczebla (national director) w JLL, międzynarodowej firmy doradczej świadczącej kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, z którą była związana od wielu lat. Jest twórcą trójmiejskiego oddziału tej firmy, którym kierowała w latach 2008-2016.

W ciągu swojej kariery zawodowej Magdalena Reńska doradzała deweloperom w znajdowaniu odpowiednich gruntów inwestycyjnych, opracowywaniu koncepcji funkcjonalnych budynków biurowych oraz komercjalizowała nieruchomości. Zdobyła także ekspercką wiedzę w reprezentowaniu najemców korporacyjnych w procesach najmu.

Klienci dla których pracowała to m.in. Amazon, Sony Pictures Entertainment, KPMG, Bayer, Metsa Group, First Data, Wipro i wiele innych. W Skanska Magdalena Reńska będzie odpowiedzialna za realizację strategii spółki związanej z wynajmem powierzchni biurowych na trzech rynkach - łódzkim, poznańskim oraz trójmiejskim.

- To będzie dla nas pracowity rok. Planujemy start pierwszego projektu biurowego Skanska w Trójmieście i tym samym będziemy obecni już na siedmiu rynkach regionalnych. W 2017 roku w regionie północnym będziemy wynajmować projekty obecnie realizowane w Łodzi i Poznaniu. Mamy też w planach start kolejnych inwestycji. Wśród nich znajdzie się pierwszy etap nowego parku biurowego w sercu Poznania, który będzie częścią zupełnie nowej, otwartej przestrzeni miejskiej. To tylko część naszych ambitnych planów na najbliższe 12 miesięcy - mówi Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków odpowiedzialna za Polskę w Skanska Property Poland.

Magdalena Reńska angażuje się też w działalność akademicką - współtworzy innowacyjny program podyplomowych studiów „Komercjalizacja Nieruchomości” na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Zarządzania, gdzie jest także wykładowcą.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Magdalena Reńska regionalnym dyrektorem ds. wynajmu w Skanska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA