Magdalena Moll wiceprezesem w OMV

Magdalena Moll dołączy do OMV jako starsza wiceprezes ds. zarządzania i relacji inwestorskich. Zastąpi na tym stanowisku Feliksa Rüsch.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Moll wiceprezesem w OMV

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

29 lut 2016 9:55


Nowa wiceprezes obejmie swoje obowiązki w czerwcu 2016 roku. Na stanowisku wiceprezesa zastąpi Feliksa Rüsch, który otrzyma nowy zakres obowiązków w strukturach OMV, obejmując funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za strategię spółki. Do kwietnia jednak, dopóki Magdalena Moll nie dołączy do zespołu firmy w czerwcu, będzie odpowiedzialny za oba departamenty.

Magdalena Moll jest absolwentką nauk ekonomicznych Uniwersytetu w Wiedniu, a także studiów MBA na Uniwersytecie w Miami w USA.

Po ośmiu latach pracy w sektorach bankowym i przemysłowym w Stanach Zjednoczonych, wróciła do Europy w 1992 roku jako szef departamentu relacji inwestorskich w niemieckiej spółce Mannesmann. W lutym 1999 roku przeniosła się do firmy Henkel, gdzie odpowiadała za rynki kapitałowe i relacje inwestorskie, a od 2003 r. pełniła funkcję starszej wiceprezes koncernu BASF, odpowiedzialnej za relacje inwestorskie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.