Magdalena Kowalewska menedżerem Immofinanz w Polsce

Spółka kierowana będzie w Polsce przez nową country manager operations – Magdalenę Kowalewską oraz zarządzającą finansami i usługami firmy Elżbietę Gawlikowską-Mentrak.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Kowalewska menedżerem Immofinanz w Polsce

Jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce powołał menedżerów na dwa nowe, najważniejsze stanowiska w firmie na poziomie lokalnym.

Magdalena Kowalewska posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. ZImmofinanz związana jest od 2009 roku. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat awansowała odpowiednio na head of asset management offices & logistics Poland, a następnie na country manager offices & logistics Poland. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za wszystkie działania operacyjne obejmujące asset management, leasing, jak również development oraz center management. Ponadto działami podlegającymi jej będą także marketing i human resources.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze, a także marketingu na University of Chicago.

Elżbieta Gawlikowska-Mentrak od 2008 roku piastuje kluczowe funkcje w strukturach Immofinanz, a w ostatnich latach jako country manager finance and administration odpowiedzialną była za tworzenie struktur biznesowych firmy w Polsce. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za obszary księgowości, prawa, podatków, controlingu oraz IT.

Ukończyła lingwistykę stosowaną oraz zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada także tytuł MBA uzyskany na University of Illinois.

Zgodnie z założeniami nowej struktury organizacyjnej zarówno Magdalena Kowalewska, jak i Elżbieta Gawlikowska-Mentrak raportować będą bezpośrednio do zarządu Immofinanz w Wiedniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Kris69 2018-03-22 17:49:24

Panie górą!!! Tak trzymać 😃