PARTNERZY PORTALU

Magdalena Gutowska na czele nowej spółki TECAS Fitout

Firma TECAS, z rynku usług ogólnobudowlanych, zdecydowała o rozszerzeniu działalności o specjalistyczne usługi wykończeniowe i powołała w lipcu 2020 nową spółkę TECAS Fitout. Funkcję prezesa zarządu nowej firmy objęła Magdalena Gutowska, która jako dyrektor ds. rozwoju biznesu będzie kierowała wszystkimi aspektami działalności TECAS Fitout.

Magdalena Gutowska na czele nowej spółki TECAS Fitout
Magdalena Gutowska na czele nowej spółki TECAS Fitout. (fot. mat. prasowe)
REKLAMA

Magdalena Gutowska jest z wykształcenia architektem, ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Z zamiłowania jest menadżerem, a swoje wykształcenie w tej dziedzinie zdobyła na podyplomowych studiach z zakresu biznesu i zarządzania na Wojskowej Akademii Technicznej.

Doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości i budownictwa zdobyła pracując jako projektant, deweloper, project manager, kierownik zespołu i wreszcie - dyrektor generalny, działając zarówno w szeregach dużych międzynarodowych korporacji (HOK, Davis Langdon, Aecom, Tetris, Aldesa), jak i prywatnych podmiotów z kapitałem polskim i zagranicznym (Baranowitz Polska, London & Cambridge Properties, Europtima, Blue Projects).

- Jestem pełna pozytywnej energii, którą chcę wykorzystać pracując na rzecz rozwoju TECAS Fitout wraz z moim silnym zespołem zarządzającym. Chcę przede wszystkim zająć się doskonaleniem jakości usług świadczonych przez TECAS Fitout, aby dostarczać Klientom coś więcej niż tradycyjny pakiet robót wykończeniowych. Moją ambicją jest tworzenie niepowtarzalnych wnętrz, które nasi Klienci pokochają. Stawiam na model współpracy otwartej i partnerskiej, gdzie potrzeby Klienta są zawsze w centrum uwagi. Wierzę, że nasi przyszli partnerzy docenią nową jakość TECAS Fitout i patrzę na to wyzwanie z wielkim optymizmem - mówi Magdalena Gutowska.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Magdalena Gutowska na czele nowej spółki TECAS Fitout

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA