Magdalena Bugajło kierownikiem nowego działu w DHL Parcel Polska

DHL Parcel Polska, odpowiadająca za krajowy rynek przesyłek kurierskich i rozwój usług w obszarze e-commerce, poszerza swoje struktury organizacyjne tworząc nowy dział – komunikacji i PR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Bugajło kierownikiem nowego działu w DHL Parcel Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

8 kwi 2015 14:02


Powołanie nowego działu jest kolejnym etapem realizacji strategii biznesowej firmy i budowania wizerunku marki DHL Parcel w Polsce. Nowo utworzony zespół będzie odpowiadać za PR i komunikację korporacyjną w DHL Parcel oraz ściśle współpracować z działem HR, marketingu i sprzedaży w Polsce oraz z centralą w Niemczech.

Stanowisko kierownika zespołu komunikacji i PR objęła Magdalena Bugajło, która doświadczenie zawodowe zdobywała w branżach telekomunikacyjnej, FMCG oraz edukacyjnej. Do DHL Parcel przeszła z Netii, gdzie odpowiadała za komunikację korporacyjną spółki.

Do zespołu dołączą również:

* Luiza Arament, która będzie odpowiadała za komunikację zewnętrzną i wizerunek marki DHL Parcel; do organizacji przeszła z Grupy Agora S.A., gdzie realizowała zadania z zakresu PR oraz marketingu;

* Piotr Flakiewicz, który będzie odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną. W DHL Parcel pracuje od czerwca 2014. w dziale ds. relacji z pracownikami;

* Edyta Mroziewicz, związana firmą od 14 lat, będzie realizowała zadania z zakresu komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej.

DHL Parcel Polska to młoda i rozwijająca się marka, korzystająca z 46 lat doświadczeń firmy DHL. Dysponując wieloletnią i ugruntowaną pozycją w Polsce w branży logistycznej, z początkiem 2014 roku cała organizacja świadcząca usługi krajowe została specjalnie wyodrębniona w ramach struktury DHL Express (Poland) Sp. z o.o.. Obecnie jest liderem polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursorem innowacyjnych rozwiązań e commerce dedykowanych klientom w Polsce i w Europie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

fan 2015-04-08 15:25:59

niezła ta Bugajło