×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Maciej Zwiewka dyrektorem sprzedaży flotowej w VW Financial Services

  • Autor: PM
  • 17 mar 2023 12:48

Z początkiem marca 2023 roku Maciej Zwiewka objął stanowisko dyrektora sprzedaży flotowej w firmie Volkswagen Financial Services. Zastąpił na tym stanowisku Daniela Trzaskowskiego.

Maciej Zwiewka dyrektorem sprzedaży flotowej w VW Financial Services
Maciej Zwiewka został nowym dyrektorem sprzedaży flotowej w Volkswagen Financial Services (fot. materiały prasowe)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W nowo objętej roli Maciej Zwiewka będzie odpowiadał za strategiczny rozwój biznesu flotowego w organizacji odpowiadał. Wśród jego obowiązków będzie m.in. zarządzanie sprzedażą flotową, bliska i partnerska współpraca z dealerami i markami Grupy Volkswagen oraz kompleksowy nadzór nad pracami podległych zespołów. W firmie Volkswagen Financial Services pracuje od 2007 roku.

– Objęcie funkcji dyrektora sprzedaży flotowej jest dla mnie wyróżnieniem oraz dowodem na zaufanie ze strony Volkswagen Financial Services. Przez ostatnie lata m.in. współtworzyłem strategie rozwoju sprzedaży oparte na produktach leasingowych z rynkową wartością wykupu. Jednym z moich celów, jakie sobie stawiam w nowej roli, jest wzrost jakości obsługi oraz rozwijanie bliskich i partnerskich relacji z klientami, dealerami i markami Grupy Volkswagen – powiedział Maciej Zwiewka.

Maciej Zwiewka to absolwent m.in. Uniwersytetu Gdańskiego, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, HEC Paris i IESE Business School. Z branżą motoryzacyjną związany jest od 2004 roku, a doświadczenie zdobywał m.in. w firmach Audi, DnB Nord Leasing i Volkswagen Bank Polska. W VW Bank Polska odpowiadał także za rozwój programu finansowania samochodów używanych i leasingu pracowniczego dla spółek Grupy VW w Polsce.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Maciej Zwiewka dyrektorem sprzedaży flotowej w VW Financial Services

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA