Maciej Zajdel zastąpił Piotra Krawczyńskiego w KSP

Piotr Krawczyński zakończył współpracę z KSP z końcem marca. Jego obowiązki przejął Maciej Zajdel.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maciej Zajdel zastąpił Piotra Krawczyńskiego w KSP

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

10 kwi 2015 12:19


Maciej Zajdel to menedżer z 17-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych i na rynku inwestycji infrastrukturalnych. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach biurowym i handlowym. W latach 2006-2014 związany z funduszem IVG Immobilien AG oraz IVG Institutional Funds GmbH, gdzie najpierw pełnił funkcję Project Developer Managera, obejmując następnie stanowisko prezesa zarządu. Odpowiadał za zarządzanie portfelem 17 nieruchomości biurowych i handlowych w Polsce o wartości ponad 400 mln Euro. W swojej karierze zrealizował transakcje zakupu i sprzedaży nieruchomości o wolumenie przekraczającym 500 mln Euro oraz przeprowadził projekty deweloperskie, których wartość szacuje się na ponad 160 mln Euro.

W zarządzanym dotychczas przez Maciej Zajdla warszawskim portfolio IVG znajdowały się m.in. inwestycje Le Palais przy Placu Grzybowskim, Royal Trakt Offices przy Alejach Ujazdowskich, Norway House w okolicach Placu Konstytucji, Pałac Młodziejowskiego zlokalizowany w zabytkowej części Starego Miasta, Feniks przy ul. Żelaznej czy też Horozon Plaza w okolicach Galerii Mokotów.

W przeszłości pracował m.in. dla TNO w Holandii oraz następnie dla Tebodin Poland, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju. Przez kilka lat był również odpowiedzialny za część inwestycji infrastrukturalnych NATO w Polsce.

Z wykształcenia inżynier budownictwa (Uniwersytet techniczny w Delft, Holandia oraz Politechnika Wrocławska) oraz ekonomista – absolwent Uniwersytetu w Calgary, Kanada (studia MBA). Od 2010 roku posiada tytuł CCIM (Certified Commercial Investment Member, CCIM Institute Chicago).

Piotr M. Krawczyński, związany z firmą Kulczyk Silverstein Properties od momentu jej założenia, zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego oraz członka zarządu. Jednocześnie, od 2009r. pełnił funkcję dyrektora generalnego firmy Kulczyk Real Estate Holding Oddział w Polsce.

Do Grupy firm Dr Jana Kulczyka dołączył w roku 1998r., gdzie obejmował kolejno stanowiska analityka inwestycyjnego (1998 – 2002), wicedyrektora w Departamencie Nadzoru Właścicielskiego i Rozwoju Kapitałowego (2002 – 2005) oraz dyrektora inwestycyjnego (2005 – 2009).

Swoją karierę zawodową Krawczyński rozpoczął na stanowisku analityka finansowego w Chase Fund Management Polska (1996 – 1998), która poprzedzona została stażem w Chase Manhattan Bank w Londynie.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.