Maciej Szmałek nominowany na stanowisko Head of Construction w Polsce

Point Park Properties (P3) powołał Macieja Szamałka na stanowisko Head of Construction. Maciej Szamałek będzie odpowiedzialny za realizację wysokiej jakości projektów budowlanych, przyjaznych środowisku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maciej Szmałek nominowany na stanowisko Head of Construction w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

16 gru 2013 12:08


Maciej Szamałek, zanim dołączył do zespołu P3, przez ponad dwadzieścia lat zdobywał doświadczenie w sektorze budownictwa przemysłowego i komercyjnego, gdzie nadzorował projekty m.in. dla Tesco i VIRID Construction. Maciej Szamałek ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Łódzkiej oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania i finansów w Szkole Głównej Handlowej.

- P3 będzie w Polsce kontynuować budowę nowych magazynów w strategicznych lokalizacjach oraz rozwijać już istniejące parki logistyczne. W czasie tej ekspansji, bogate doświadczenie Macieja z zakresu budownictwa komercyjnego oraz znajomość lokalnego rynku czynią go idealną osobą do zarządzania pracami budowlanymi P3 - powiedział Andrzej Wroński, dyrektor zarządzający P3 w Polsce.

P3 jest obecne w Polsce od 2006 r. i zarządza dwoma parkami logistycznymi, usytuowanymi niedaleko Poznania i Warszawy, o łącznej powierzchni 513, 552 mkw. Spółka dysponuje bankiem gruntów w swoich parkach w Poznaniu, Mszczonowie oraz w innych lokalizacjach na terenie całej Polski. W 2012 r. PointPark Poznań otrzymał, jako pierwszy park logistyczny w Polsce, certyfikat BREAAM. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.