Maciej Nowak menedżerem w FindFunds.pl

Maciej Nowak dołączył do zespołu FindFunds.pl i objął stanowisko menedżera ds. rozwoju biznesu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maciej Nowak menedżerem w FindFunds.pl

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

29 wrz 2016 12:39


Maciej Nowak jest specjalistą ds. bankowości korporacyjnej. Doświadczenie zdobywał w bankach i firmach doradczych. Współpracował m.in. z Getin Bank, Noble Bank, Premium Financial, Inner Finance czy Concierge Consulting.

W FindFunds.pl zajmie się pozyskaniem nowych projektów dla przeprowadzenia kampanii crowdfundingowych. Będzie także odpowiedzialny za rozwój relacji z partnerami biznesowymi spółki celem osiągnięcia wymiernych korzyści dla firmy.

- Od lat przyglądam się crowdfundingowi udziałowemu za granicą. Jestem ogromnym entuzjastą tej formy finansowania startupów i wierzę, że equity crowdfunding to trend, który w najbliższych latach będzie się dynamicznie rozwijał również w Polsce. W FindFunds.pl będę odpowiedzialny m.in. za nawiązywanie nowych relacji biznesowych z partnerami spółki. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ świadomość crowdfundingu w naszym kraju wciąż jest na dość niskim poziomie. Moją rolą będzie to zmienić – mówi Maciej Nowak, Business Development Manager FindFunds.pl.

Maciej Nowak jest absolwentem dwóch poznańskich uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego w oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Do zespołu FindFunds.pl dołączył w sierpniu. FindFunds.pl jest marką należącą do spółki Public Shell Advisory z siedzibą w Warszawie. FindFunds.pl to platforma crowdfundingu udziałowego, za pośrednictwem której spółki z o.o. mogą, w zamian za oferowane udziały w kapitale zakładowym spółki, pozyskiwać kapitał od drobnych inwestorów na rozwój nowych produktów lub usług.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.