Maciej Kuźmierkiewicz wiceprezesem IQVIA na Europę Wschodnią

Maciej Kuźmierkiewicz, do tej pory dyrektor generalny IQVIA na Polskę oraz kraje bałtyckie, po zmianach w strukturze organizacyjnej firmy pełni funkcję wiceprezesa nowo powołanego regionu Europy Wschodniej. Pokieruje on oddziałami IQVIA w kilkunastu krajach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maciej Kuźmierkiewicz wiceprezesem IQVIA na Europę Wschodnią

PODZIEL SIĘ


Autor: RynekAptek.pl/AT

rynekaptek.pl

17 kwi 2018 12:33


Nowo utworzony region obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię oraz kraje bałtyckie i nadadriatyckie. Jak tłumaczy IQVIA, rekonstrukcja pomoże lepiej dopasować się do sposobu funkcjonowania klientów na tym obszarze oraz podnieść efektywność działań na rzecz uczestników dynamicznego, a przez to wymagającego rynku farmaceutycznego.

Maciej Kuźmierkiewicz jest doświadczonym managerem. Do IQVIA dołączył w roli pryncypała/ dyrektora konsultingu 10 lat temu z firmy doradztwa strategicznego A.T. Kearney.

Jako dyrektor generalny na Polskę, od 2013 r. odpowiada za realizację celów strategicznych oraz finansowych firmy w pełnym zakresie jej działania.

Od 2015 r. kieruje również bałtyckimi oddziałami firmy (Litwa, Łotwa, Estonia).

Maciej Kuźmierkiewicz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunkach zarządzania i finansów. Ukończył również studia doktoranckie na tej uczelni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.